ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

bende 2 aylık hamileyim.doğum tarihime 3 ocak dedi dr..61 kilo ile hamile kaldım ,daha hiç kilo almadım..hepimize hayırlı doğumlar..

slm kızlar bend eyenı hamislerdenim tup bebk ben bir tüpcüyüm RABBıM hepimize saglıkla mutlulukla kucagımıza almayı nasıp etsın

slm kızlar bend eyenı hamislerdenim tup bebk ben bir tüpcüyüm RABBıM hepimize saglıkla mutlulukla kucagımıza almayı nasıp etsın
canım tebrik ederim.tüp müp bebek ya ona bak sen.Allah hayırlısını versin hepimize inşallahkaydirigubbakcemile2

ayyyy o zaman olabilir di mi? gerçi diyorum ya bunlar hep regl belirtileri;iştahım acayip açık,alt komşu bişeyler kızarttı sanırım şu an nasıl canım çekti,gözümün önüne uçuşuyor yiyecekler.Ben kısa bir hamilelik geçirdim o zaman bu kokular dayanılmaz ızdırap veriyordu bana.sürekli tiksinti ve öğürme.Yani hamile olma ihtimalim yok gibi.Tabi Allah bilir herşeyi

kızlar kimse yok mu yaa.biraz sohbet edelim gelin ya..başka sitelerde aşırı kalabalık.bi şey yazıyosun görmüyolar bile. burası tenha.ama bu kadar da tenha olmasın canım .gelin hadiiiikaydirigubbakcemile5

Canım öyle deme bende 6 ay önce kısa bir hamilelik dönemi yaşadım. Ne bulantım vardı ne bir şikayetim. Şimdi 7 haftalık hamileyim herşeyden midem bulanıyor canım bişey istiyor görünce bulantı oluyor tiksiniyorum. Demek istediğim belli olmuyor öyle bulantıdan falan. İnşallah hamilesindir canım.

bende 2 aylık hamileyim.doğum tarihime 3 ocak dedi dr..61 kilo ile hamile kaldım ,daha hiç kilo almadım..hepimize hayırlı doğumlar..

Canım bana da doktor doğum için 9 ocak dedi. Bugün 7+4 günlük . Yaşadıklarımızı paylaşalım. Sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum.

arkadaşlar pazartesi günü dra gideceğim 7 haftalık oluyo bebek o zaman inşallah duyarım kalp atışlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…