ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kısmet isteyen kadınlara öneririm mi
"Seks sadece erkek istediği için yapılır. O yüzden evlenmeden sevişen değerini düşürür."
Sevgilisiyle aynı eve girince sevişmeden duramayacağını düşündüğü için "ulan bu adam beni almaz, kısmetim olmaz" mantığıyla hareket eden sizsiniz.
Bu kafada olan sizken kendini obje yerine koyan nasıl biz olduk acaba?

şu dediğin yorumu bul alıntıla alnından öpücem seni..

oh beee abi iyi ki yaptin bu duzenlemeyi var ya gozume uyku girmeyecekti gece. cok sagol. evine gitmemeyi birak bence sokagindan bile gecme. daha iyi korursun kendini

Sinemada sevişmeyi aksatma ama hee sinemada zarını alamaz senden yani çok zor ona devam edebilirsin ve bu sayede "namuslu ve bakirrrrr" bir kız olursun. Büyüyüncede şirinleri görürsün belki

Size sevgilinizi kaybetmemeniz için sevişmek zorunda olduğunuzu söyleyen üye kim? Bir alıntılayın hepimiz şikayet edelim o üyeyi.

Evlenince de sevişme bence, obje olursun mazallah. Kullandırtma kendini. Sapık gibi sevişmek istiyor hep bu adamlar. İşallak sana düzgün, sevişmek istemeyen, objeleştirmeyen bir koca denk gelir.

7 senedir evliyim, sevişmedim!!! Obje miyim ben?!!!! Mazallah ya sevişirsem diye kocama ayrı ev açtım, gitmiyorum.

oh beee abi iyi ki yaptin bu duzenlemeyi var ya gozume uyku girmeyecekti gece. cok sagol. evine gitmemeyi birak bence sokagindan bile gecme. daha iyi korursun kendini

bekaret kemeri de kullanabilir önlem olarak.
hani bi yerde karşılaşırlar, bu sapık adam saldırır var.
tedarikli olmak lazım

Haklısınız.
Doğru düşünüyorsunuz.
Türk erkekleri böyledir.

Görüyorum ki verdiğim tarifi hala denememişsiniz

yok kimse yazmadı öyle birşey.
kısmetçi hanım kızımız niyette okuyorsa demek..

ilk 5 ay hem annemin ciddi rahatsızlığı hem de kendimi mental olarak iyi hissetmediğim için beraber olmadığım sevgilimle 3. yılımızı kutladık.
benimki erkek mi değil yoksa marstan mı geldi bilemedim şu an

Sana senin anladığın dilden yazayım. Öpüşüp elleşip külotla kaldığında sevgilinin mastürbasyon malzemesi oluyorsun.
Yani, cinsel obje olan biri varsa o da sensin.
Ayrıca birlikte olduğum insanla evlenmek zorunda değilim. Zira vajina benim. Onunla yaşadığım şeyler beni ona bağlamaz ben kendi başıma bir bireyim. Beni kirletemez.
O dar zihniyetini ve kötücül fikirlerini lütfen içinde tut.
“Sürtündük kızlığım bozulmuş mudur?” tarzı konuların ana ögesi sen ve senin türevin zihniyetteki insanlar.
Senin kalen külodun, benim ve bizim kalemiz kendimize olan saygımız ve birey oluşumuz. Kolay gelsin, sürtün bakalım alev çıkıyor mu?

Ben anladım sizi evet ancak erkekler ne düşünür diye düşünmek yerine " Ben " Ne düşünürüm, Ben ne isterim bu önemli.

Erkeklerin ne istediği zaten belli değil.

Duruşu olan erkekte çok, nabza göre şerbet verip ayrıldıktan sonra cirkinlesen erkekte çok.

Bu yüzden bir kadının ne istediği herşeyden önemli.

Bir erkeğe göre sekillenmekte objenin diğer tarafı sonuçta. Farkı kalmıyor.

Küresel ısınma ,bu sürtünenler yüzünden zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…