ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer mesajları okumadım. Dolayısıyla sinema v.b yerlerdeki görüşlerini görmedim.

Zar kelimesini yazmayı bile sevmiyorum ve belkide ilk yazisim ; "sadece buna takılıyorum,
Helal ece reis işte bunu diyorum sabahtandır

%100 katılıyorum.
insanların görüşüne saygı duymayan fakat kendisine saygı bekleyen, kimin ne yaşadığını bilme ihtimali olmadan iki bacak arası ile özel hayatlarını yargılayan ve hatta aşağılayan bir hemcinsim olması benim adıma üzücü.
böyle insanların yetiştireceği çocukları ve onların vereceği zararları düşünmekse ürkütücü.

Bundan sonra yorumlara bakmadan çaba bile harcamayacağım parmaklarımı yormayacağım konu sahiplerinine. Şu yazdığınızdan sonra binpişman oldum. Ben bunu görmeden birde eşimden fikir almıştım. Arkadaşa kullandığınız bu üslup için sizi kınıyorum. ! Size yazdığım uzun yorumu da silerdim de ban yemeye değmez. !

Demiş ki bu duru beni rahatsız ediyor , o da peki demiş. Üstüne zaman geçmiş ve Gel demiş. Bu taciz değil mi ?

tamam bizde onu dedik. tacizse kendisine uymuyorsa ayrılsın.
sapık gibi dedi sevgilisi için..
bizde ayrıl o zaman dedik. yok işine gelmiyorsa o ayrılsın dedi..
yani bu hangi akla mantığa sığar ki.
hem beni kullanmak istiyor de. hem devam et..
biz git seviş demedik. ayrıl madem dedik..

Okulun bitmesine daha 2 sene kaldigina gore yaşın çok çok genç! Allah korusun başına bir şey geldiğinde bile "sevgililerinizin evine gitmeyin demedik mi?" Diyorlar. Bazen görüyorum öyle yorumlar çıldırıyorum.
Çok gençsin ama seni rahatsız eden bir durumu durdurmayı başarmışsın. Istemedigin hiç bir şeyi yapma. Çok aşığım, ya ayrılırsa diye korkarakta yapma. Yakınlaşmalar demek ki seni rahatsız etti, o zaman durman lazım. Bravo ayrıca kararlılığına. Ben inançlı birisi değilim ve hangi sebeple istemediğin seni bağlar, burada önemli olan istememen. Ayrilabilirsiniz, birinin başına bir iş gelebilir... sen kendi çevrene döndüğünde "aşıktım, 20 yaşındaydım, bir aptallık yaptım" deme.
Ve lütfen okul biter bitmez evlilik fikrinden de kurtul. Okul bitsin, işimi bulayım, ilk senelik iznimde şuraya gideyim de önce. Sonra evlilik.

Sizin kafa değişik cidden illa eve gidip yalnız kalınca sevişmiyor insanlar
Baştan keşke hiç yapmasaydınız insaların doğruları birden değişmiyor

değer yargıları hiç değişmiyor
Fesatsınız aynı evde sadece sevişilmiyor
Madem madem madem bir iması yok beynınız neden değişik çalışıyor acabaaaa

ben sizden ayrılırdım bir öyle bir böyle ben sevmem
Bir de sebep bu gelmeme sebebi
Demekki siz iradesizsiniz
Aynı evde olsanız bile kimse istemediği şeyi yPamaz

Ne istediğini bilen kadınları hep taktir etmişimdir.

Bir başkası istiyor diye eğilip bukulmeyen insanlar hep kazanır .

Boşverin , Kim ne düşünüyorsa düşünsün .

yorumlarınızı okudum biraz... beni anlayan birinin olmasını görmek beni mutlu etti.. son sayfaları hiç okumak bile istemedim bilmiyorum kimin ne yazdığını...
kendimii daha fazla yorup açıklamak istemiyorum bu mesajı da atıp konuyla takibi keserim zaten.. çünkü kendisine saygısı olmayan ve kendilerini ilişkide "sevişmek zorunda olan basit bir obje" olarak gören hemcinslerimin yorumlarını okudukça hem acıdım hem güldüm
her zaman için ne istediğimi bilen ve bir erkek için değişmeyecek bir kadın oldum çok şükür ve bu da hayatımın neredeyse her döneminde erkeklerin ilgisini çekti...
kısmet isteyen kadınlara öneririm.. bu kadar aciz olmak yerine biraz erkeklere karşı dik durmayı öğrensinler, zira bir erkek olsaydım kesinlikle böyle kendilerini obje gibi görüp düşüren bir eşimin olmasını istemezdim.. teşekkürler

nasil yaaaa nasil kiskanmam abi lutfen izin ver kiskanayim. boyle iliski zor bulunur yahu. adamin ustunuze atlamasindan korktugunuz icin ne zamandir gorusmuyorsunuz, sevgilinize sapik muamelesi yapiyorsunuz ben bunu nasil kiskanmayayim simdi

teşekkür ederim.. bende öyle düşünüyorum ve diğer kadınlara da tavsiye ederim... hayatımda hiçbir zaman böyle kararlı ve dik durmak bana kaybettirmedi

Cevap yazdığın arkadaş da aynı şeyi düşünüyor. Erkek ayrılmalıymış. Tacize uğradığını düşünen kadın ama adam ayrılmadığı sürece ilişkisini sürdürmeli. Çok ilginç.

hah bak o da tecavüz olurmuş.
sevgilisinin böyle birşey yapma kapasitesi öngörüyor ama ayrılmam o ayrılsın diyor.

yaa o kadar içten yazmışsınız ki :) gülümsetti samimiyetiniz gerçekten.
ben de sevgilime sordum ilk kez buradaki bir konuyu, cevabını yazsam konu sahibi daha neler yazar bana kim bilir.

Cinsellik herkesin duygu ve yetiştirilme tarzına göre değişebilir. Ancak şu var ki , başta izin verip sonra olmaz demek tutarlı bir davranış değil muhtemelen incinmiştir bu hareketinizden. Kimse sizi istemediğiniz bir şeyi yapmaya zorlayamaz bunda hem fikirim ama adamın sizin gibi düşünüp yaşamasını istemeniz olmaz. O halde açıkça konuşup yolları ayıracak ve düşüncelerinize uyan biriyle birlikte olacaksınız. Anladığım kadarıyla bu konuda sizin gibi düşünmüyor dolayısıyla ilerleyen zamanlarda sizi üzecek davranışları olacaktır, o yüzden bitirmek en iyisi

Hahhahahahahahaha siz de başka biri beni almaz diye evine gitmiyormusunuz zaten
En azından kimse böyle değil

benım çevremde buna önem veren yok ondan böyle sorunum yok ama
Muhtemelen sizin çevreniz bunlarla dolu eee korkudan işte bekaretimi alır bir de ayrılırsak benle kim evlenecek korkusu var sanırım

teşekkür ederim.. bende öyle düşünüyorum ve diğer kadınlara da tavsiye ederim... hayatımda hiçbir zaman böyle kararlı ve dik durmak bana kaybettirmedi
Kuzum sen cok küçüksün anlıyorum yorumlara üzülüp, sen de üzmeye çalışıyorsun ama gerek yok. Seni kimse seçimlerinle yargılayamaz ve sende diğerlerini yargılayamazsın.

DÜZENLEME 2: kararımı verdim. asla ama asla sevgilimin evine gitmemeye karar verdim. yorumda yazan ve "onu kaybetmemek için sevişmek zorunda olduğumu" savunan aciz kadınlar gibi olmak istemiyorum çünkü...
bana bunu yaparsam ne kadar düşeceğimi okuduğum yorumlar bana gösterdi. ne olmak istediğimi çok daha iyi anladım. teşekkürler

üstad murat dalkılıç'ın da dediği gibi "daha iyisi gelene kadar..."

Evlenince de sevişme bence, obje olursun mazallah. Kullandırtma kendini. Sapık gibi sevişmek istiyor hep bu adamlar. İşallak sana düzgün, sevişmek istemeyen, objeleştirmeyen bir koca denk gelir.

Şaka gibisin. Millet ne anlatmış sen ne anlamışsın. Şu an baktığım yerden o kadar komik bir durumdasın ki. Cinsel ilişkiye bakış açın av-avcı ilişkisi gibi. Cinsellik erkeğin talep ettiği bir şey değil. "Kısmet isteyen kadınlar" nedir allah aşkına, kadın erkek ilişkilerine bakışın karşısında error verdim resmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…