ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:KK200:
yorumlarınızı okudum biraz... beni anlayan birinin olmasını görmek beni mutlu etti.. son sayfaları hiç okumak bile istemedim bilmiyorum kimin ne yazdığını...
kendimii daha fazla yorup açıklamak istemiyorum bu mesajı da atıp konuyla takibi keserim zaten.. çünkü kendisine saygısı olmayan ve kendilerini ilişkide "sevişmek zorunda olan basit bir obje" olarak gören hemcinslerimin yorumlarını okudukça hem acıdım hem güldüm :işsiz:
her zaman için ne istediğimi bilen ve bir erkek için değişmeyecek bir kadın oldum çok şükür ve bu da hayatımın neredeyse her döneminde erkeklerin ilgisini çekti...
kısmet isteyen kadınlara öneririm.. bu kadar aciz olmak yerine biraz erkeklere karşı dik durmayı öğrensinler, zira bir erkek olsaydım kesinlikle böyle kendilerini obje gibi görüp düşüren bir eşimin olmasını istemezdim.. teşekkürler :nazar:

Kısmet isteyen kadınlara öneririm mi :KK70::KK70:
"Seks sadece erkek istediği için yapılır. O yüzden evlenmeden sevişen değerini düşürür."
Sevgilisiyle aynı eve girince sevişmeden duramayacağını düşündüğü için "ulan bu adam beni almaz, kısmetim olmaz" mantığıyla hareket eden sizsiniz.
Bu kafada olan sizken kendini obje yerine koyan nasıl biz olduk acaba? :deli:

DÜZENLEME 2: kararımı verdim. asla ama asla sevgilimin evine gitmemeye karar verdim. yorumda yazan ve "onu kaybetmemek için sevişmek zorunda olduğumu" savunan aciz kadınlar gibi olmak istemiyorum çünkü...
bana bunu yaparsam ne kadar düşeceğimi okuduğum yorumlar bana gösterdi. ne olmak istediğimi çok daha iyi anladım. teşekkürler :KK200:

şu dediğin yorumu bul alıntıla alnından öpücem seni..

DÜZENLEME 2: kararımı verdim. asla ama asla sevgilimin evine gitmemeye karar verdim. yorumda yazan ve "onu kaybetmemek için sevişmek zorunda olduğumu" savunan aciz kadınlar gibi olmak istemiyorum çünkü...
bana bunu yaparsam ne kadar düşeceğimi okuduğum yorumlar bana gösterdi. ne olmak istediğimi çok daha iyi anladım. teşekkürler :KK200:

oh beee abi iyi ki yaptin bu duzenlemeyi var ya gozume uyku girmeyecekti gece. cok sagol. evine gitmemeyi birak bence sokagindan bile gecme. daha iyi korursun kendini :KK70:

Sinemada sevişmeyi aksatma ama hee 🤣🤣 sinemada zarını alamaz senden yani çok zor ona devam edebilirsin ve bu sayede "namuslu ve bakirrrrr" bir kız olursun. Büyüyüncede şirinleri görürsün belki

Size sevgilinizi kaybetmemeniz için sevişmek zorunda olduğunuzu söyleyen üye kim? Bir alıntılayın hepimiz şikayet edelim o üyeyi.

Evlenince de sevişme bence, obje olursun mazallah. Kullandırtma kendini. Sapık gibi sevişmek istiyor hep bu adamlar. İşallak sana düzgün, sevişmek istemeyen, objeleştirmeyen bir koca denk gelir.

7 senedir evliyim, sevişmedim!!! Obje miyim ben?!!!! Mazallah ya sevişirsem diye kocama ayrı ev açtım, gitmiyorum.

oh beee abi iyi ki yaptin bu duzenlemeyi var ya gozume uyku girmeyecekti gece. cok sagol. evine gitmemeyi birak bence sokagindan bile gecme. daha iyi korursun kendini :KK70:

bekaret kemeri de kullanabilir önlem olarak.
hani bi yerde karşılaşırlar, bu sapık adam saldırır var.
tedarikli olmak lazım

selam kızlar :KK200:

size kafama takılan bir durumu anlatmak istiyorum. özellikle ilişkisinde benzer problem yaşayanlar var mı, veya evlenmeden öncesinde olsun.. bunu öğrenip tavsiye bekliyorum.. uzun bir süredir ilişkim var (3 senedir) ve ikimizin de ilk ilişkisi diyebilirim. genel olarak çok bir problemimiz yok bir konu dışında. uzun mesafe ilişkisi sürdürüyoruz ve ikimizin de ailesi biliyor. evlilik düşünüyoruz okul bitince...

ben arkadaşlarımla evde kaldığım için o geldiğinde salonda falan uyurdu ben gittiğimde ise (evde tek yaşıyor) evinde kalırdım ve haliyle yakınlaşmalar olurdu. ikimiz evde yalnız olduğumuz için cesaret alırdı ve yakınlaşırdık.(cinsellik yaşamadık ama ön sevişme gibisinden bir şeyler oluyordu) benim kaldığım evde öyle şeyler olmazdı. bir yerden sonra kendi kendime "evlilik için özel şeyler kalmalı ve bu değerli anları evlilik sonrasında yaşamamız daha doğru olur" gibi bir psikolojiye girdim ve son bir senedir hiç evine gitmedim.açık açık ona da söyledim bu düşüncemi ve sen bilirsin falan dedi.

fakat onun buna bozulduğunu hissettim. zaman zaman da üstü kapaklı söyledi bana "görüşemiyoruz" gibisinden. "ben yoğunum ve her zaman gelemem yanına, zaten çok görüşemiyoruz, eskiden sende gelirdin en azından daha iyi olurdu, artık hiç gelmiyosun" dedi. bende "okulların bitmesine iki sene kaldı, yapabileceğimiz bir şey yok, idare etmemiz lazım" dedim..

ama birkaç aydır korona da araya girdi ve birbirimizi hiç görmedik. son günlerde de biraz uzaktı bana karşı sanki ve sebebini sorunca da "yanıma gelmemen beni çok üzüyor, uygun bir vaktin olsa bile yanıma hiç gelmeyecek olmanı kafama takıyorum, sonuçta ben her zaman gelemiyorum müsait olduğunda sende gelsen ve daha sık görüşsek iyi olurdu" falan dedi..

asla yakınlaşmakla ilgili bir cümle bir ima kurmuyor ama bu tarz cümlelerle yanına gitmemi istediğini söylüyor ve bu bana mantıksız geliyor. kafası birtek ona çalışıyormuş gibi hissettiriyo yada belki de ben yanlış anlıyorum bilmiyorum.sizce böyle cümleler kurması normal mi? anlayış göstermemesine üzülüyorum açıkçası.. neden böyle bir karar aldığımı bile bile hala yanına gitmem için trip atıyor ve sıkılıyorum bu durumdan.. sizce ben mi abartıyorum? ilişkilerinizde benzer durumu yaşayanlar var mı? evlenmeden bir evde yalnız olmayı doğru bulmuyorum ben artık.. hem bizim yarın öbür gün evleneceğimiz bile kesin değilken neden sonrasında bana vicdanen kötü gelecek şeyler yapayım ki? haksız mıyım kızlar....

DÜZENLEME: yorumlardan ötürü bazı şeyleri eksik söylediğimi farkettim. erkek arkadaşımın yanına asla gitmem demedim aslında. yanına gelirim ve orada çok yakın bir arkadaşım var onda kalırım dedim ve bunu defalarca dememe rağmen duymamazlıktan geldi kendisi. yani probleminin "görüşememek" değil de "yakınlaşamamak" olduğunu düşünüyorum. ona aşık olduğum için de ayrılmayı düşünmüyorum. bunu problem ediyorsa ve bu şekilde yapamayacaksa kendisi ayrılabilir. yakınlaşamadı diye ayrılan birinin de gerçekten sevdiğine inanmama önüme bakarım

bir diğer önemli mesele ise burada çok fazla konu okudum ve "ilişkiye girmiştik, bana söz vermişti ayrıldı" tarzında konu açan kızların hepsine çok sert bir şekilde " neden birlikte oldun, erkeklerin birlikte olmak için her yalanı söyleyeceğini bilmiyor musun, güvenmeyecektin, kaç kere söyledik evlenmeden üzülecekseniz yapmayın diye" tarzında cevaplar yazılmış.
karşınızda ise bu tavsiyeleri hayatına uygulamaya çalışan genç bir hanım varken bu fikri savunan kadınlardan eser yok ve çoğunluğu "evine git" fikrini savunuyor durumda..
kendinizle çelişmeyin derim..
asla evine de gitmem. evlenmeden birlikte olacak veya yakınlaşıp sonra ağlayacak bir karakterim varsa niye böyle birşeyi yapmak zorunda olayım ki... çok saçma

DÜZENLEME 2:Asla ama asla sevgilimin evine gitmeme kararı aldım. yorumlardaki bazı aciz kadınların savunduğu üzere "sevgilim benden ayrılmasın diye basitleşip onunla sevişmek" zorunda olduğumu düşünmüyorum. çünkü bunu savunan siz bazı kadınlar gibi aciz değilim ben. teşekkürler :KK200:
NOT: tam tersi bu şekilde davrandığınız zaman erkekler size daha da hayran olur, bir deneyin derim...
Haklısınız.
Doğru düşünüyorsunuz.
Türk erkekleri böyledir.

Görüyorum ki verdiğim tarifi hala denememişsiniz :KK43:

yok kimse yazmadı öyle birşey.
kısmetçi hanım kızımız niyette okuyorsa demek..

ilk 5 ay hem annemin ciddi rahatsızlığı hem de kendimi mental olarak iyi hissetmediğim için beraber olmadığım sevgilimle 3. yılımızı kutladık.
benimki erkek mi değil yoksa marstan mı geldi bilemedim şu an

yorumlarınızı okudum biraz... beni anlayan birinin olmasını görmek beni mutlu etti.. son sayfaları hiç okumak bile istemedim bilmiyorum kimin ne yazdığını...
kendimii daha fazla yorup açıklamak istemiyorum bu mesajı da atıp konuyla takibi keserim zaten.. çünkü kendisine saygısı olmayan ve kendilerini ilişkide "sevişmek zorunda olan basit bir obje" olarak gören hemcinslerimin yorumlarını okudukça hem acıdım hem güldüm :işsiz:
her zaman için ne istediğimi bilen ve bir erkek için değişmeyecek bir kadın oldum çok şükür ve bu da hayatımın neredeyse her döneminde erkeklerin ilgisini çekti...
kısmet isteyen kadınlara öneririm.. bu kadar aciz olmak yerine biraz erkeklere karşı dik durmayı öğrensinler, zira bir erkek olsaydım kesinlikle böyle kendilerini obje gibi görüp düşüren bir eşimin olmasını istemezdim.. teşekkürler :nazar:
Sana senin anladığın dilden yazayım. Öpüşüp elleşip külotla kaldığında sevgilinin mastürbasyon malzemesi oluyorsun.
Yani, cinsel obje olan biri varsa o da sensin.
Ayrıca birlikte olduğum insanla evlenmek zorunda değilim. Zira vajina benim. Onunla yaşadığım şeyler beni ona bağlamaz ben kendi başıma bir bireyim. Beni kirletemez.
O dar zihniyetini ve kötücül fikirlerini lütfen içinde tut.
“Sürtündük kızlığım bozulmuş mudur?” tarzı konuların ana ögesi sen ve senin türevin zihniyetteki insanlar.
Senin kalen külodun, benim ve bizim kalemiz kendimize olan saygımız ve birey oluşumuz. Kolay gelsin, sürtün bakalım alev çıkıyor mu?

Ben anladım sizi evet ancak erkekler ne düşünür diye düşünmek yerine " Ben " Ne düşünürüm, Ben ne isterim bu önemli.

Erkeklerin ne istediği zaten belli değil.

Duruşu olan erkekte çok, nabza göre şerbet verip ayrıldıktan sonra cirkinlesen erkekte çok.

Bu yüzden bir kadının ne istediği herşeyden önemli.

Bir erkeğe göre sekillenmekte objenin diğer tarafı sonuçta. Farkı kalmıyor.

Sana senin anladığın dilden yazayım. Öpüşüp elleşip külotla kaldığında sevgilinin mastürbasyon malzemesi oluyorsun.
Yani, cinsel obje olan biri varsa o da sensin.
Ayrıca birlikte olduğum insanla evlenmek zorunda değilim. Zira vajina benim. Onunla yaşadığım şeyler beni ona bağlamaz ben kendi başıma bir bireyim. Beni kirletemez.
O dar zihniyetini ve kötücül fikirlerini lütfen içinde tut.
“Sürtündük kızlığım bozulmuş mudur?” tarzı konuların ana ögesi sen ve senin türevin zihniyetteki insanlar.
Senin kalen külodun, benim ve bizim kalemiz kendimize olan saygımız ve birey oluşumuz. Kolay gelsin, sürtün bakalım alev çıkıyor mu?

Küresel ısınma ,bu sürtünenler yüzünden zaten:rolleyes:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X