İlişki ve sosyal medya?

Zorla yaptırmam diyip adamı zorlamak 🤔🤔Adam akıllı davranırda sizden ayrılır umarım, kızları kısıtlayan erkek arkadaşlarını herbyerden sildiren toksit erkeklerin kadın halisiniz.İsinize gelmiyorsa ayrılın sizin bir lafiniza herkesi silen ezik birini bulun......
Siz niye kendinizdekileri siliyorsunuz,korktugunuz bir seymi var? Kendinize mi guvenmiyorsunuz?
Zorlamadım hiçbi şeye? Şunu şunu cıkar de demedim? Korktugum bi şeyden silmedim ciddi bi ilişkin varsa tanımadığın erkek/kız olması saçma olduğu icin story atınca bile yürüyen insanlar var ya hani?
Gelip burda beddua etmeniz de ayrı bir şey. İlişkiyi, kişilikleri bilmeden ayrılır umarım demek. Önce kendi saygısızlıgına bakın da sonra insanları yargılayın. Umarım bedduanız da kendinize döner.

Yapmak isteyen ikinci bir hesap açar oradan yapar. Hatta genelde farklı isimle tinder falan açıyorlar oradan yine hallediyorlar. Bunun önüne geçemezsiniz. Yapmak isteyen bacadan kaçar yine yapar. Tabii başkalarını eklemesin ama şimdiki takipçilerine de karışmayın böyle yaptıkça geri tepecek. İstemediğini söylemiş işte 10 kez söylemeyin zorla yaptıramazsınız.

Merhabalar, sizin fikrinizi almak istiyorum.
Erkek arkadaşım instagramda fotoğraf falan paylasmaz fakat 540 civarı takipçi sayısı takip ettikleri var. Ve kızlar da çoğunlukua. Şu zamana kadar şunu cıkar vs demedim. Sadece eskiden bir şeyler yasadıgın kişileri çıkarmasını rica ettim. Sevgili olduktan sonra da herhangi bi kız eklemiyorum zaten dedi , su ankiler senden önce eklediğim insanlar kimsenin bana yazdığı yok yazsa şimdiye yazarlardı dedi vs konu kapandı. Ben kendi hesabımda gereksiz erkekleri cıkardım takipçi sayım falan baya düşürdüm yani. Aynı şekilde ondan da bekledim fakat bana o ben senden bunu istemedim zaten kendin yaptın ve bana saçma geliyor ben yapmıcam demisti. Tabi ki de rahatsız ediyor kızların çok olması. Fakat onu herkesi cıkar diye ve zorla yaptırmaya hakkım yok zaten onun kendi istemesi lazım. Herneyse, tekrar bu konuyu açtım gereksiz kızları cıkarırmısın diye. Bakarım bakarım diye beni geçiştirdi. Tekrar sordum tanımadıklarımı cıkarırım dedi, eskiden yürüdügün falan biri varsa onları da çıkarır mısın dedim bakarım bi ara diyerek konuyu kapatıyor. Ben de rahatsız oldum niye cıkarmıyorsub diye daha sonra kavga ettik “ bi bakarım dedim onun dısında kimseyi cıkarmıcam zorla mı yaptırcaksın zorla yapmam sıkıntılı bi durum yok sağlıksız bi profilim yok eski okuldan bölümlerden arkadaşlarım , ben sacma buluyorum karakterim böyle ben nasıl davranmam gerektiğini biliyorum zaten sağlıksız bi durum yok“vs şeyler dedi ben de tavrına çok takıldım benden daha mı önemli millet diye. Sizce ben mi kafama gereksiz takıyorum?
Benim eski sevgilim veya flörtüm sosyal medyamda ekli olmaz. Ama senin bunu didik didik etmen yani " eski flörtlerini silsen olmaz mi?" demen garip olmuş.

Ayrıca şu var; hesabında 1 tane kız bile olmasa sevgilin herhangi bir kıza mesaj atamaz mı? Atabilir. Yani ha ekli olmuş ha olmamış çok bir şey fark etmez.

Adamın okul arkadaşlarına kadar takipten çıkmasını istemen de çok olmuş, abartmışsın.

Eğer senin böyle hassasiyetlerin varsa ilişkinin başında demeliydin, o da ona göre davranırdı. Veya davranmak istemezse ilişkiniz ilerlemezdi.

Zorlamadım hiçbi şeye? Şunu şunu cıkar de demedim? Korktugum bi şeyden silmedim ciddi bi ilişkin varsa tanımadığın erkek/kız olması saçma olduğu icin story atınca bile yürüyen insanlar var ya hani?
Gelip burda beddua etmeniz de ayrı bir şey. İlişkiyi, kişilikleri bilmeden ayrılır umarım demek. Önce kendi saygısızlıgına bakın da sonra insanları yargılayın. Umarım bedduanız da kendinize döner.
Komik şey temenni ve bedduayı bile bir birinden ayiramayacak kadar kafan karisik adamın takip ettikleri çıplak kızlar,eskortlar gibi tepkilisin adamın yapısı müsaitse en olmadık kişi ile aldatır sizi,önemli olan kimin yazdığı değil ne cevap verdiği.Size biri ,ilişki teklif etse koşa koşa gitmeyeceginize göre sevgilinizde mal değil herhalde....Haaaa gidecek potansiyeli var ben önünü alıyorum diyorsanız bol şanslar çünkü cok lazım olacak.......

Yani diyelim eşime biri dmden yürüdü eşimde ona karşılık verdi beni aldattı. Sizce burada sorun eklediği kişiler veya sosyal medya mı yoksa aldatmaya meyilli eş mi?
Bunu yapacaksa zaten hesabında insan tutmaz. Gider gizli hesap açar başka yerlerde hesap açar bir şekilde yapar.
Ben bir kişinin kendi hesabında kaç kişinin duracağına karışılmasını doğru bulmuyorum. Benim de hesabımda takipleştiğim eski okul arkadaşlarım, kurs arkadaşlarım, ortak çevreden az samimi olduklarımı bulunduruyorum. Kalkıp bunları sil samimi değilsin dense sinirlenirim. Ne münasebet. Bunu kararını ben veririm. Ayrıca bu zamana kadar yapmamış yürümemiş sevgilim olunca mı yürüyecek? Diyelim yürüdü silerim. Bu karar tamamen o kişinin kararı.
Böyle bir hak eşlerde dahi yok bana göre

Teşekkür ederim düsünceniz icin , ben Twitter’da bu tarz çok sey gördüm iste çok kız ekliyse ayrılın yok iste çıkarmıyorsa karı kız varsa ayrılın red flag 200den fazla takipçi olan erkek bırakın sanırım bunlardan etkilendim, hatta sevgisini sorguladım bana.
Afedersin de internette millet g.tünden bir şeyler uydurup duruyor. Sen ilişkini milletin g.tünden uydurduğu şeylere göre yaşayacaksan yandın.

İnsan ilkokuldan üniversiteye kadar sadece sınıf arkadaşlarını eklese 200 ü çoktan geçer. Ne saçma sapan fikirler ya!

Merhabalar, sizin fikrinizi almak istiyorum.
Erkek arkadaşım instagramda fotoğraf falan paylasmaz fakat 540 civarı takipçi sayısı takip ettikleri var. Ve kızlar da çoğunlukua. Şu zamana kadar şunu cıkar vs demedim. Sadece eskiden bir şeyler yasadıgın kişileri çıkarmasını rica ettim. Sevgili olduktan sonra da herhangi bi kız eklemiyorum zaten dedi , su ankiler senden önce eklediğim insanlar kimsenin bana yazdığı yok yazsa şimdiye yazarlardı dedi vs konu kapandı. Ben kendi hesabımda gereksiz erkekleri cıkardım takipçi sayım falan baya düşürdüm yani. Aynı şekilde ondan da bekledim fakat bana o ben senden bunu istemedim zaten kendin yaptın ve bana saçma geliyor ben yapmıcam demisti. Tabi ki de rahatsız ediyor kızların çok olması. Fakat onu herkesi cıkar diye ve zorla yaptırmaya hakkım yok zaten onun kendi istemesi lazım. Herneyse, tekrar bu konuyu açtım gereksiz kızları cıkarırmısın diye. Bakarım bakarım diye beni geçiştirdi. Tekrar sordum tanımadıklarımı cıkarırım dedi, eskiden yürüdügün falan biri varsa onları da çıkarır mısın dedim bakarım bi ara diyerek konuyu kapatıyor. Ben de rahatsız oldum niye cıkarmıyorsub diye daha sonra kavga ettik “ bi bakarım dedim onun dısında kimseyi cıkarmıcam zorla mı yaptırcaksın zorla yapmam sıkıntılı bi durum yok sağlıksız bi profilim yok eski okuldan bölümlerden arkadaşlarım , ben sacma buluyorum karakterim böyle ben nasıl davranmam gerektiğini biliyorum zaten sağlıksız bi durum yok“vs şeyler dedi ben de tavrına çok takıldım benden daha mı önemli millet diye. Sizce ben mi kafama gereksiz takıyorum?
ayy madem muhabbeti yok neden bu kadar zorlanıyor? bana da bu muhabbetler biraz saçma geliyor ama demek ki bir rahatsızlık var ortada. hayatında olmayan insanları takip etmek bana da saçma geliyor. bir de size yapmasaydın vs diyor. bence bir takıntısı olmayan insan çıkarırdı yani. ya potansiyeli kaybetmek istemiyor ya da size önem vermiyor. benceeemmm…

bu arada ben de eski sevgililerimi vs nişanlandıktan sonra takipten çıktım. ama benim esimin öyle bir talebi olmamıştı 😂 nişanlanınca da ben kendim çıktım. esime de bak çıkardım vs demedim. ama esim bu durumdan rahatsız olup rica etseydi çıkarırdım. mesajlarından rahatsız olduğu bi kaç kişiyi engellemistim sevgiliyken.

Tanımadığı karşı cinsin hesabında bulunmasının tek bi amacı vardır :) (takipçi kasma niyetiyse aklı ergenliktedir zaten yine boşverin bu adamı). Adamın hayatı diyenleri de anlamıyorum. Tanımadığı karşı cins listesinde ekli olanın niyeti besbelli ortadadır. Ilişkisi olan ve ciddi düşünen insanlar bunu yapmamalıdır. Bazı yazan arkadaşlarımızın rahatlığı baslarına aynı durum gelince devam edecek mi merak konusu :) Konu sahibinin gereksiz insanlar dedigi de zaten sevgilisinin tanımadığı karşi cins kişilerdir. Eğer gercekte tanışlığı olmayan karşı cinsi listesinde tutmakta ısrarlıysa bu insanla ilişkinizi gözden geçirin. Bu arada o bunu yapmadan sizin yapmanızda iyi olmamış. Önce bi nabız yoklayıp karşıdan anlayış görürsen birlikte yapmanız gerekirdi. Ve son olarak kişi yapmıyorsa sürekli tekrarlanmaz bu mevzu. Bunun yerine oturup karar vermeniz gerekir aradığım bana güvende hissettirecek adam bu mu diye? Ha yukarda içinde olan adam listesinde olmayanla da yapar denmiş. Katılıyorum sonuna kadar doğru. Fakat bizi görebildiğimiz alametler ilgilendirir. Bu da görebildiğimiz ipuçlardan birisiyse dikkate almak gerekir. Tüm şartlar sağlandıktan sonra da içinde olup olmaması şansa bağlı artık.Yaşamadan kimse bilemez göremez.
Ben hiçbir sevgilimin sosyal medyasındaki takipçilerini didik didik etmedim. Kaç kız kaç erkek var diye bakmadım. Böyle şeyler aramızda sorun olmadı.

Konu sahibinin sevgilisinin 500 küsur takipçisi/ takip ettiği varmış. Bana çok gelmedi.

Ne ben ne de eşim karışmaz bu tarz şeylere..neden karışıyorsun ki yani o senin bak böyle yaparak sadece soğutursun ayrıca yapacak olan her şekilde yapar yani

Ben kendi hesabımda gereksiz erkekleri cıkardım
Siz Instagram ı hangi amaçla kullanıyordunuz ben anlamadım. Takipçi sayım onları çıkardıktan sonra baya düştü demiştiniz. Nasıl bir arkadaş ekleme kriteriniz vardı. Kaç kişiyi potansiyel flört olarak eklemiştiniz merak ettim. Sevgiliniz haklı biz normal insanlar bunda potansiyel var diye takipleşmeyiz. Normali bu. Sizinki garip. Kişi kendinden bilir işi hesabı karşıdan da böyle bir eleme istemişsiniz. İlginç valla

Bence olayın ciddi ilişkiyle alakası yok. Eğer takip ettiğim kişi/ sayfa eğitim, mizah vb bir konuyla ilgili değilse ben zaten ciddi ilişkim olsa da olmasa da gündelik hayatta tanımadığım birini takip etmem. Bana ne tanımadığım birinin ne paylaştığından.

Yani bana göre tanımadığım bir kişinin ayna selfiesini, ne bileyim kaslı kollarını takip etmek aşırı saçma.

Ergen gibi bir muhabbet... Bir arkadaşım sevgilisi istemediği için Instagram'ından ne kadar erkek varsa (aile hariç) hepsini sildi. Bana bunu söylediği günden sonra kıza olan saygımı kaybettim. Liseden, üniversiteden yıllarca görüşüp konuştuğun karşı "arkadaşlarını" sırf sevgilin/nişanlın istiyor diye silip atmak bana karaktersizlik geliyor. Sanki böyle siz ya da sevgiliniz için herkes sırada bekliyor da keşke düşürsek de bi ayartsak diyorlar...

Ayrıca sevgiliniz değil 540, 5 takipçisi de olsa sizi aldatmak isterse aldatır. Her şey Instagram'daki takipçi sayısı değil, konuya daha olgun bakmanızı tavsiye ederim.

Konu "sevgilim tanımadığı birsürü kız takip ediyor" şeklinde açılsaydı yorumlar ayrıl bunla ne işin var diyenlerle dolacaktı. Böyle açılınca "adamın takipçisinden sana ne" olmuş.
Ama konu sahibinin düşüncesi şu " ciddi ilişkin varsa tanımadığın insanları takipten çıkmalısın". Yav ben neden günlük hayatta tanımadığım ve bana gram faydası olmayan insanları takip ediyorum ki zaten etmemem lazım. Konuyla ilgili ne yazmışım;
Bence olayın ciddi ilişkiyle alakası yok. Eğer takip ettiğim kişi/ sayfa eğitim, mizah vb bir konuyla ilgili değilse ben zaten ciddi ilişkim olsa da olmasa da gündelik hayatta tanımadığım birini takip etmem. Bana ne tanımadığım birinin ne paylaştığından.

Yani bana göre tanımadığım bir kişinin ayna selfiesini, ne bileyim kaslı kollarını takip etmek aşırı saçma.

Konu sahibi için bu bir sorunsa ilişkinin başında veya daha flört aşamasında bunu demeliydi. Çünkü herkesin doğrusu kendine doğru. Herkes kafasının uyduğuyla ilişki yaşamalı.

Ama konu sahibinin düşüncesi şu " ciddi ilişkin varsa tanımadığın insanları takipten çıkmalısın". Yav ben neden günlük hayatta tanımadığım ve bana gram faydası olmayan insanları takip ediyorum ki zaten etmemem lazım. Konuyla ilgili ne yazmışım;

Konu sahibi için bu bir sorunsa ilişkinin başında veya daha flört aşamasında bunu demeliydi. Çünkü herkesin doğrusu kendine doğru. Herkes kafasının uyduğuyla ilişki yaşamalı.
Yani, en başta bu tarz biriyle ilişkiye başlamaması daha doğru olur tabii ki. İnsan neden tanımadığı kadınları takip eder ki? Aranmaktır bu başka açıklaması yok

X