İlgisiz eş

42 yaşındayım tüm çevresi beni çok takdir eder. Hep diyorlar şanslısın böyle eşin olduğu için tuttuğunu koparıyor diye. İnsanlar dışardan bana hayran oluyor onun umurunda değilim. Çok güzel değilim belki ama bakımlıyım, yüksek IQ’lu bir kadınım. Ama evlilik için yetmiyor bunlar maalesef. Egoist olmamak için açtım bu konuyu. Ama sayenizde gördüm ki egoist olan ben değilim eşimmiş
Kendi öz değerinizi bilin lütfen...

Ortak olduğumuz bir borç var. Birtanede benim adıma olan. Ben elimi eteğimi çekersem ne ödeyebilir ne geçinebilir
Zaten yolunda gitmeyen bir evliliğe aşılama yönetimi ile çocuk yapmışsınız, şimdi de boşanamam diyorsunuz. Adam sizi borç batağına saplamış, biraz aklınızı başınıza alın.

6 yıldır boyle diyorsunuz da neden zorla cocuk sahibi oldunuz?
Şöyle evlenmeden birliktelik oluyordu zaten 1 yıl kadar flört dönemimiz oldu ayrı şehirlerde olduğumuz için haftasonları görüşüyorduk. O zaman sorun olmuyordu. Evlendikten sonra bir süre iyiydik cinsel olarakta çok sorun yaşamadık. Sonra ailesine çok bağlı bende buna çok fazla izin vermedin maddi destek olmasına bu benden uzaklaşmaya başladı. Ana geçici bir durum senle alakası yok kafam çok dolu motive olamıyorum falan dedi hep. Bende 37 yaşında olduğum için vakit geçmeden çocuk istedim. Yani bunu ona güvenerek istemedim ben kendime güvenerek istedim. Ama düzelmedi dahada uzaklaştı hep bir bahanesi oldu. Yatağa gelmek yerine hep koltukda uyuya kaldım falan sebepler gösterdi. Sonrasıda malum

42 yaşındayım tüm çevresi beni çok takdir eder. Hep diyorlar şanslısın böyle eşin olduğu için tuttuğunu koparıyor diye. İnsanlar dışardan bana hayran oluyor onun umurunda değilim. Çok güzel değilim belki ama bakımlıyım, yüksek IQ’lu bir kadınım. Ama evlilik için yetmiyor bunlar maalesef. Egoist olmamak için açtım bu konuyu. Ama sayenizde gördüm ki egoist olan ben değilim eşimmiş

Aslan gibi kadınmışsın valla helal olsun sana tebrik ederim at yükü sırtından hafifle hiçbirimizin hayatı bir erkeğin ellerine çaresizce bırakacak kadar ucuz değil

Kesinlikle katılıyorum. Aslında ben bu kararı uzun zaman önce aldım. Ama oğlum için biraz daha deneyim dedim. Ben güçlü bir kadınım kendi ayaklarım üzerinde duran kimseye muhtaç olmadan hayatımı sürdürebiliyorum. İhracat yapan bir firmam var iş benim işim zaten. Eşimde eyt den emekli emniyet mesunu. O borçların altından ben rahat kalkarım ama hadi dedim büyük oğlum babadan ayrı büyüdü ve babasından nefret ediyor küçük oğlumda abisi hibi olmasın. Ama ben artık yoruldum ilgisizlik, yok sayılmak, iş aracı gibi görünmek. Beni çok yıprattı.
Ablam zengin kadınsın sana kocamı yok. Boşa gitsin üstüne yük gibi. Boşanınca çocuk da babadan boşanmıyor ki.

Oğlum babasına çok düşkün, çok değişik bir ilişkileri var. Onun zarar görmesinden çok korkuyorum.
Öf her çocuk babasına çok düşkün oluyor bu bahaneyi bıraksak mı artık? Hem adam dün böyle olmadı herhalde? Böyle biriyle neden zorla çocuk yapılır anlamıyorum.

Boşanmıyorsanız oturun madem yapacak bir şey yok.

Öf her çocuk babasına çok düşkün oluyor bu bahaneyi bıraksak mı artık? Hem adam dün böyle olmadı herhalde? Böyle biriyle neden zorla çocuk yapılır anlamıyorum.

Boşanmıyorsanız oturun madem yapacak bir şey yok.
Ben boşanmıyorum demedim, böyle düşünerek egoist bencil olur muyum dedim. Çocuğu ben eşim için yapmadım kendim istediğim için yaptım. Ondan veya başkasından sonuçta olacaktı sadece resmi olsun istediğim için evlendiğim kişiden yaptım

böyle düşünerek egoist bencil olur muyum dedim. Çocuğu ben eşim için yapmadım kendim istediğim için yaptım

Böyle yaparak zaten bencilce davranmışsınız. Çocuk sadece kendiniz istiyorsunuz/çocuğunuz kardeş istiyor diye yapılan bir şey olmamalı ama size bunu söylemek için artık geç. Boşanın gitsin, istediğinizi almışsınız...

X