İlgi gösteren, arkadaş olmaya çalışan evli erkek

Hoşuna gitmiş işte evli adamla gezmiş tozmuş flört etmiş vicdan rahatlatıyo

Her şeyi geçtim kendiniz ihanete uğramışsınız. Bunun ne kadar acı verici bir olay olduğunu bilirken başka bir kadının ihanete uğramasına neden olmayın.. Durumu iyi aklı başında hiç bir erkek kadın ihanete uğrayıp kabul etmez. Hele ki bizim ülkemizdeki erkekler. Hadi kabul etti gurur yapar kimseye söylemez. Bir beklentisi yoksa tabi

İlginç gelen size böyle mesajlar atıp hala engellememeniz ….. Bir kadıın olarak eşiniz size yapsa hoş karşılar mıydınız ?

Çünkü duygusal boşluktasın. Sakın bu tuzağa düşme gencecik kızsın. Ülkede zibil gibi bekar erkek var. Lütfen kendine bir iyilik yap ve o adamı her yerden engelle. Hatta direkt de ki kanka ben senin bildiğin kızlardan değilim her kuşun eti yenmez. Evde ki kuşuna dön

Sizin için diyecek şeyim yok ama eve gittiğinde hiç bişey olmamış gibi karısının koynunda uyuyodur. Ben olsaydım karısını bulup yolladığı iltifatları söyler öyle bir adamdan kurtulması için yardımcı olurdum.

Kart zampara, senin gibi genç birisiyle ilişki yaşayıp egosunu tatmin edecek. Sonra karısının yanına...
Kendi yaşıtlarınızla arkadaşlık kurun. Bu kartlardan fayda gelmez. Senin gibi kaç tane daha genç ve güzel kadına yürümüştür... Saf olmayın artık, gözünüz açılsın kullandırmayın kendinizi.

Adam evli evli, ve hala görüşmeye devam eden sen bu kadar mı kudurdun erkeksizlikten.
O bir b*klar yiyor sen ne ilk ne de son olacaksın, ya sana ne demeli.

Tabi canım kendisini boynuzlayan kadınla evliliğini sürdürecek ve bunu rahatça söyleyebilecek kadar geniş gönüllü adamın yanında mutluluktan erimek çok normal.
Biz anormal olan kadınlar bu tarz adamları gorunce midemiz bulanıyor .Sizin gibi iltifatlarini duyunca eriyip akmiyoruz , karşıdaki kadına duyduğumuz saygıdan ve empati den dolayı ama siz bize bakmayın anormal olan bizleriz

Karisi ile sorunları yoktur . Karisida aldatmamıştır . Sizinle de metres hayatı yaşamak ister . Zaten sizinle ilişkisi duyulsa çevresine rezil olacağını biliyor . Boşverin böyle adamlar insanı çok iyi manipüle eder . Denkinizi bulun

Çok saygılı gerçekten!! Evli ama sizinle flört ediyor . Henüz kendisine bile saygısı yok. Lütfen kendinizi kandırmayın . Boşanmak istiyormuş / ihanet etmiş inanmayın lütfen . 50 yaşında adam belli bir statüde sizce boşanmak istese hele ki dediği gibi bi durum varsa ona kim engel olabilir ? Çocuk küçük de değil ki onun için evliliğe devam etsin. Kendinize yazık etmeyin .

Boşanacak olan bu zamana kadar boşanır ondan da kopamamiş besbelli ya da tamamen yalan söylüyor çok mutlu evliliği de olabilir çapkındır hayatının zor bir sürecinden geçiyordur 17 yaşında nerdeyse gelinlik kızı olan adam. Sakın sakın uzak durun dolgu malzemesi değilsiniz boşluğunu sizinle doldurmasına izin vermeyin iletişimi kesin.

Kendiniz ile ilgili anlattıklarınız doğruysa vah vah diyorum.
Dayidaki şansa ve özgüvene hayran kaldım.
Bu karımla mutsuzum aldatıldım olayları hiç eskimeyecek mi

Yalnız adam eğlence arayan evli zamparaların bütün yalanlarını tek hikayede toplamış çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…