İlgi gösteren, arkadaş olmaya çalışan evli erkek

Çok teşekkürler yorumunuz için. Haklısınız.

Aldatılmış ama cocuk için devam ediyormuş evliliği demek. Bu kadar aptal yerine konulmayı nasıl kabul edip, hakkında methiyeler düzüyorsunuz böyle bir yalancının?
Kendi ilişkiniz de ihanet sebepli bitmiş güya. Ona rağmen evli bır erkekle size ilgisinin olduğunu bile bile "arkadaşlık" ediyorsunuz ve ayrıca 15 gün tek başına tatil mi yapıyor bu beyfendi?
Saçma şeyler var konunuzda.

İlgiye,sevgiye ihtiyacin oldugu icin ve de adam rolünü iyi oynadığı için sana farklı geliyor olabilir. Tipik aldatan erkek naraları. Karim aldattı,boşanacağım,cocuk icin birlikteyim bla bla bla. Aklı başın da bir kıza benziyorsun. Bu tarz adamlardan gelen sevgi kırıntiları seni aldatmasın. Daha iyisine layıksın. Haa adam çok iyi olabilir, tam tipindir, yaşı da gectim ama adam evli. Uzak dur; sonra canın çok yanar, toparlayamazsın.Söyleyeceklerim bu kadar

Evli barkli, andropoza girmis herifi ne yapicaksiniz yahu.
Kesin karisiyla ayni yatakta bile yatmiyordur, kesinlikle ev arkadasidir ve kesin aldatmistir zavalli adamcagizi
Yediniz mi gercekten bu sacma muhabbeti samimiyetle soruyorum.
Benim hayatımda hep yaşıtım erkekler oldu bu zamana kadar. Olgun erkeklere ilgi duymuyorum açıkçası.
İlgimi cezbetti sadece, bunu itiraf ettim zaten. Ama aşık oldum, ölüyorum bitiyorum vs. durumu yok.
Dediklerine de inanmıyorum zaten. Yine de buradaki yorumlar bir kendime getirdi beni tekrardan.

Teşekkür ediyorum.

Hoş bir adam yeni tanıştığı birine eşini, evliliğini kötülemez. Çok yakını değilse paylaşmamalı, sonuçta ortada kadının da özeli var. Ben ilk eşimden boşandığımda eşim üniversiteden arkadaşımdı ve çalıştığımız ortam da sonrasında maalesef aynı alandaydı. Bazen bölümden onun arkadaşlarına denk geliyordum, soruyorlardı işte naber, nasılsınız falan. Eski eşim boşandığımızı, evi ayırdığımızı bile söylememiş. Anlatmamak için saklamış, herkes benden duydu.
17 yaşında insan 1 sene sonra yetişkin sayılıyor, 5 yaşında boşanmadan dolayı travmadan travmaya koşacak yaşta değil. Biraz gözünüzü açın allah aşkına. Adam genç kadın peşinde...

Ben burada duygularımı, adamdan etkinlendiğimi de itiraf ettim zaten. Diğer türlü buraya yazmamım bir anlamı olur muydu? Linçleyebilirsiniz problem değil. Ben de böyle hissettiğim için kendime kızıyorum hanımefendi. Onaylamıyorum, ileriye götürmeye de niyetim yok. 32 yaşıma kadar böyle bir durumun içinde olmadım, böyle durumları da kınadım hatta.

Burada benimle benzer deneyime sahip kadınlar varsa, ne hissettiler vs. onu anlamak istiyorum sadece.

Teşekkürler

Hayatında hiç mi sevilmedin , 50 yaşındaki heriften etkilenmek nedir.

Yaşaaaaaa

Yakma kendini

İletişimi sürdürme gayreti içerisinde. Gün aşırı arıyor, bir şeye ihtiyacım var mı vs soruyor.

Bu yaptığının adamla ilişki içersinde olmak, flört etmek olduğunun, metreslik olduğunun farkındasındır umarım. Bir insan kendisini bu kadar nasıl küçük düşürüp, aşağı çekebilir kendi isteği ile. Çok korkunç bir şey bu.

Adam seni arıyor, sen cevsp verip sohbet ediyorsun. İğrenç bir şey.

Olta atiyor kuzum bunlar.sakin takilma.kendi yasitlarinla misslerrr gibi guzel iliskiler, arkadasliklar var onundebak ne guzel bir hayatin ve ailen var.aklini karistirmasina bile musade etme

Kınamıyorum lakin insan bi durup düşünür dimi iki elini kafasına koyar ben napıyorum der dimi ben anlamıyorum yaa gerçekten kadınlarımızın durumu gerçekten çok kötü olmuş yaa rica ediyorum kendine gel ve bu durumdan kurtul hoşlanmak nedir ya adamın boyunca cocugu var el edep gerçekten hadi boşanmış olsa amenna evli evli evli evli adam evli yaa empati yapsana kocanın böyle işler çevirdiğini yazıkk gerçekten

Adamdan çok saygılı biri diye bahsetmişsiniz de, önce karısına saygı duymayı öğrensin hayvan.
Sen de kendini okadar mı değersiz görüyorsun da, etkilene etkilene bu amcadan etkilendin? Evli barklı yaşlı!
Şu ana kadar oldukça ilgi açlığı yaşadın herhalde, adam sırf saygılı ve nazik diye kafan karışıyor.

Demek karısı aldatmış, vah garibim

Sert eleştirseniz de haklılık payınız var. Ben bugün aradığında konuştuktan sonra telefonu kapadıktan sonra kendime şunu sordum yüksek bir sesle.

"Kızım sen napıyosun?" Aklımın karışması bile saçmalık. Adamın ilgisinin hoşuma gitmesi bile o kadar kötü hissettirdi ki bana, resmen iç sesim saçmalıyorsun kendine gel, senin bu durumlarla ne işin var dedi.

Direkt buraya yazmak istedim. En azından kadın arkadaşlardan yorum almak istedim. Hiç ihtimal vermediğim bir şekilde etkilenmiş olmam bile kendime olan saygımı zedeliyor. Misler gibi bir hayatım var benim, kendi kendimi mi sabote ediyorum nedir, ne ile sınanıyorum diye düşünüyorum.

Teşekkürler yorumunuz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…