İlgi gösteren, arkadaş olmaya çalışan evli erkek

Çakallara inanmamakta bir seçenek, herkesin aklı var fikri var.
Evet o da bir seçenek tabii ama gerçekten bu tiplerin ağzı çok iyi laf yapıyor ve karşıdakinin en ufak boşluğuna sızıyorlar. Bekarken çok karşılaştım. Hepsi aynı hikayelerle geliyorlar. Ha ben düşmedim Allah’a şükür ama gerçekten çok kurnaz oluyorlar

Konu sahibi anlatıyor, zaten bağlantımı kestim diyor, elimde olmadan oldu ama yanlış olduğunu biliyorum diyor. Siz niye ısrarla anlamama gayretindesiniz ki!

Siz ihanete mi uğradınız.. Yazdıklarınız çok içselleştirilmiş gibi geldi bana, umarım öyle değildir tabii..

Siz ihanete mi uğradınız.. Yazdıklarınız çok içselleştirilmiş gibi geldi bana, umarım öyle değildir tabii..
Uğramadım ama böyle konularda kendimi o kişi yerine koyuyorum çok üzülüyorum

Evindesin çocuklarınla ilgileniyorsun, kocanın yaptığına bu duruma karşılık verene bak…

Sarsıcı…

Evindesin çocuklarınla ilgileniyorsun, kocanın yaptığına bu duruma karşılık verene bak…

Sarsıcı…
Konu sahibi adamın kendisine eşinin ihanetine uğradığını anlattığını belirtmiş.Belki yalan belki doğru bilemeyiz.Ama kendi çevremden gördüğüm evli ve çocuklu kadınların da eşini aldatma oranı az değil.Ama adamın yapması gereken eşinden boşanmasıydı yine de büyük konuşmak istemem.Zor bir durum

Sarsıcı…
Kız da karşılık vermiş sayılmaz, konunun idrakina varmış, elinde olmadan etkilenmiş, insanın başına herşey gelir bu hayatta, bağını da kopardığını yazmış. Adam herkesin ortasında sorunlarından bahsedince bı anlık inanmış, etkilenmiş gibi. Sonuçta yaşanmış birşey yok ortada. Niyeti olsa burdaki yorumlara yanıt vermez, yoluna bakardı..Ha devam ettirir, ilişkiye başlar, karşılık verirdi, işte o zaman karakteri zayıfmış derdim..

Öyle kadından ayrılmayan adamin da karakteri zayıf bana göre.

Herkesin ortasında anlatılması gerçek olduğu anlamına gelmez, çevremizdekilere inanmıyoruz hiç tanımadığımız birine nasıl neden inanalım?

Hakkında hayırlısı olsun.

Herkesin ortasında anlatılması gerçek olduğu anlamına gelmez, çevremizdekilere inanmıyoruz hiç tanımadığımız birine nasıl neden inanalım?

Hakkında hayırlısı olsun.
İşte hepimizin öğretisi aynı değil. Kimi en başta çok uyanıktir kimi ölçer tartar öyle idrak eder. 32 yaş evet çok genç bir yaş değil ama asıl tecrübeler biraz daha ilerki yaslarda oluyor bana kalırsa. Elbette ki hakkında hayırlısı olsun, Allah böyle pis adamlara da fırsat vermesin.

Amin aminnn

Ama iş/sosyal ortam ne bileyim herhangi bir alanda evli bir erkek olunca bir tık uzak kalmak soğuk mesafeli olmak iyi değil mi?
Ben her ortamda öyleydim hâlâ öyleyim

Amin aminnn

Ama iş/sosyal ortam ne bileyim herhangi bir alanda evli bir erkek olunca bir tık uzak kalmak soğuk mesafeli olmak iyi değil mi?
Ben her ortamda öyleydim hâlâ öyleyim
Elbette öyle ama biraz ortam kurbanı olmuş, herkes biraradaymis, zaten adam asıl yerlerine dönünce aramaya başlamış, orda da konu sahibi kendini bi silkelemiş görünüyor. Aksi halde konu açmadan yoluna bakar, adamla görüşürdü. Ben konu sahibinin yanlış birşey yapmayacağını hissettim. Biz elimizden gelen yorumu yaptık onun hayrına , gerisi onun hayatı..

Aynen öyle
Hepimiz iyilerle karşılaşalım inşallah, mutluluk güzel herkes mutlu olsun

Ateşle oynuyorsun dikkat edin. Yaş farkınız çok fazla zaten bekar olsa da bence sorun gencecik siniz. Kendinize uygun birini bulun.

İlgiye açlık seninkisi. Napican koca herifi, ustelik evli. Ustelik boyu kadar cocugu var. Genc kadınsın baska adam mi kalmadi. Kendine bunu mu layik görüyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…