Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın herkese.
Ankara'dan çok şiddetli hissedildi, baya sallandık, yataktan kalkıp çıksam mı çök kapan halinde kalsam mı diye düşündüğümü hatırlıyorum.
Daha önce de deprem sallantısını yaşadım ama bu kadar etkili sallayan ilk defa.
Ağlayarak İstanbul'a saatler önce varmış olan eşimi aradım, internette ilk İstanbul'da deprem başlığını gördüm çünkü. Onların olduğu yerde hissedilmemiş bile.
Hamilelikten mi bilmiyorum normalde çok sakin kalır, yapılması gerekeni hesaplarım, dün korktum ve ağladım, bir daha yaşanmasın inşallah.

Hepimize geçmiş olsun.

Depreme uykuda yakalanırım diye evin belirli noktalarını eşimle belirlemiştik. Bu depremde de çocuğu alıp çök kapan yaptık. Panik anında akla gelmiyor çünkü
biz de öyle yapmıştık eşimle. evimizde hem üst katta hem alt katta belirli noktaları aklımıza kestirmiştik kapanmak için. ta nerelerde hissedilmiş deprem. allah bir daha göstermesin

Sınavlar sebebiyle hiç uğrayamıyorum sayfaya, hepiniz iyisinizdir inşallah

Depreme uykuda yakalanırım diye evin belirli noktalarını eşimle belirlemiştik. Bu depremde de çocuğu alıp çök kapan yaptık. Panik anında akla gelmiyor çünkü
Rabbim bir daha göstermesin, uykuda yakalanmak daha kötü. Ben de çök kapan yapmaya çalışıyorum, ama o korku çok pis birşey

Özel kütüphaneden kastın ne canım? Üniversiteleri mi kast ediyorsun
Benim yaşadığım yerde bir mekan var, kapısında kütüphane olduğu yazıyor ama kafeteryası, ücretli içecek servisi ve ücretli üyeliği var. Devlet kurumu değil. Daha önce yaşadığım şehirde, devlet kütüphanesi vardı. Ücretsiz üye olmuştum. Kitap alıp geri getiriyordum ama bunlar içeri girerken bile para alıyor.

Kitap kafedir büyük ihtimalle, o yüzden ücretlidir

Kitap Cafe dediğiniz sanırım.

Özel kütüphaneneler de dışarı kitap veriyor mu?
Devlet kütüphanesiydi gittiğim benim.
Burda bir tane de kitap kafe var, çok küçük bir yer, kitaplarını ödünç veriyorlar. Ama gerçekten çok küçük bir yerdi, herkes birbirini tanıyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…