Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın

Eccük nefes alaydin bacim.
Is guc filan da olur

Eccük nefes alaydin bacim.
Is guc filan da olur
Verity okuyorum ben de.

Bir de bebişi var bildiğim kadarıyla
zaten bebişi uyuturken falan okuyorum. Ayağımda sallarken okuduğum için bebeğimde hiç uyumuyor sağolsun öyle okuyorum. Bide yeni aldım ya kitapları yeni kitapların hevesiyle okuyorum maşallah diyin lütfen

Tünaydın kızlar

Zaman Makinesini okudum bitirdim şimdi Bir Aşk Masalını okuyacağım inşallah. Sizler neler okuyorsunuz
Ben de yet07 gibi Verity'deyim. Dün Carrie kitabını bitirdim sanırım ilk 3'e koyarım King kitaplarından, peşine filmini de izledik iyice pekişti

zaten bebişi uyuturken falan okuyorum. Ayağımda sallarken okuduğum için bebeğimde hiç uyumuyor sağolsun öyle okuyorum. Bide yeni aldım ya kitapları yeni kitapların hevesiyle okuyorum maşallah diyin lütfen
Masallah bebis

Bu ben sefilleri öyle bitirdim şu ara hasta yine sallanarak uyuyor ve benim okuma oranım artıyor

Ben de yet07 gibi Verity'deyim. Dün Carrie kitabını bitirdim sanırım ilk 3'e koyarım King kitaplarından, peşine filmini de izledik iyice pekişti
Sen hızlısın ya maşallah güzel başladım ama devam edemedim. Gözümde alerji oldu kan topladı yanıyor batıyor. Çok zorlamıyorum o yüzden gözlerimi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…