Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A Atalanteda yakın çekimleri ekledim
Bayılırım böyle muntazam kitap raflarına. Benim kitaplık hiçbir zaman böyle olamıyor. Boy sırasına dizilmiyor, aynı yazarın farklı yayınevlerinden çıkan değişik kitapları oluyor. Ayrı koysam dert, yan yana dizsem başka dert. Yine de sadece seri kitaplar böyle muntazam oluyor.
Kitaplarınıza ve kitaplığınıza çok imrendim.

Çok teşekkür ederim. Bu konuda biraz takıntılıyım. Gözümü tırmalıyor boy farklılıkları

Dikkat! Bu bir etkinlik duyurusudur.

Hoş geldin Kasım diyerek, şöyle Kasım ayına yakışır bir etkinlik yapalım diyoruz.

Kasım ayının başlangıcı itibari ile Sonbahara uygun konseptli seçtiğimiz bir kitabı okuyoruz ve fotoğraf günümüz olan 11.11.2022 Cuma günü okuduğumuz kitabımız ile 'Turuncu sonbahar' konseptli fotoğrafımızı hazırlayıp paylaşıyoruz.

Kitaplar tercihe bağlıdır, öncesinde belirleyip topikte paylaşırsak hem diğer arkadaşlara fikir vermiş oluruz, hem de küçük ortak okumalar için gruplar oluşabilir.
Hadi şenlendirelim buraları!

C Calcifer
Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana
Natsume
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
mimesis
sudem34
Nikinik
@BuRc
ummhnisa
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte
fesang
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson
Gelincik78
berresuu
yet07
A Atalanteda
M Mavi Menekse
Etkili Eleman
bir civciv annesi
Orangegreysky
Regina George
Mavi Mucize

Son düzenleme:
Nasıl turunculayacağız Mersin'e kış gelmiyor hâlâ her yer çiçek ve yeşil. Biz sonbahar bekliyoruz, bir de Kasım'da pastırma sıcakları var.
Etkinlik hoş görüntülere kapı açacak gibi, heyecan duydum şimdiden. Gözümüz şenlenir, katılım sağlasın dört mevsim yaşayabilen arkadaşlar. En olmadı ben de mandalina portakal ile turunculuk katarım

Mandalina, portakal, kabak o da olmadı turuncu kazak var

Eve gidince en turuncu kitabımı seçeceğim

Ayy ne güzel düşünmüşsün arkadaşım
Çok keyifli olacak

Harika fikir

Fotoğrafta biz olmuyoruz değil mi :)
Anlamadım bazı yerleri de, ondan sordum.
Böyle kahveli fincanlı sanatsal pozlar sanıyorum.
Evet kendimizi paylaşmıyoruz :) her hafta yaptığımız gibi kitap konseptimizi bu kez sonbahar renklerine uyarlıyoruz, Kasım ayı şerefine

Turuncu demeniz yeterli, hazırım dünden

Tam benlik işler derim

mutlaka katılacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…