Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolay okunuyor mu yazarın kitapları
Kurgusu, kitap bittiğindeki hissiyatı çok güzel ama ben zor okuyorum açık söylemem gerekirse. Şu yandaki Sadist ve Kara Kule Silahşör o kadar elimde kaldı ki anlatamam. Ama Duma Adası'nın bende bıraktığı his çok çok farklı, onun yeri çok ayrı niye bilmiyorum, sanki önceki hayatımda oradaki karakterlerden biriymişim gibi :)

Sana iyi haberler vereyim madem Cuma akşamı minik bir kaçamak için İznik'e gidiyorum hafta sonum offline kitap için
He feribotta okurum o ayrı

Evet bedenim bu yaz zemin gormedi

Tebrik ederim limonsuzum
Ben ayın 15 ine kadar okuyamam diye düşünüyorum. Son 2 hafta yakalamam lazım seni

Aspasiaa önce Ev i oku bence .Şuan hem sonu merak ediyorum hem de bitecek diye üzüntü içerisindeyim .İnşallah beklediğim şekilde son gelir
Ama sen böyle söyleyince iştahım kabarıyor Geçen gün bir alıntı paylaşmıştım " Bazı kitapların son sayfaları bir arkadaşı kaybetmek gibidir" diye. Işte bazi kitaplar insanın iç yolculuğunda ruhuna öyle güzel ayna tutarki kişinin kendini bulmasını sağlar. Kitap bittiğinde ise gerçekten bi dostundan ayrılmışsın hissi verir.
Daha önce de topikte sormak istediğim soruydu bu ; bir kitabı bitirdiginizde ne hissediyorsunuz ?

Ben kitapları okuduktan sonra yorumlarini izlemeyi tercih ediyorum

İyi veya kötü benim için anlamı olan bazı anların bitişi gibi geliyor, öyle hissediyorum ben. Bazı anlar olur insanın hayatında iz bırakır, o türden anılar gibi. Her kitapta olmasa da çoğu kitapta yaşıyorum bu duyguyu.

Kukrim 'Ev' kitabima da inşallah birkac gün icinde kavuşmuş olup okurum
Fransız Teğmenin Kadinini yarıladım. Kurgusu için bitince yorum yapicam ama yazarın anlatım tekniğine bayıldım,alışılmışın dışında çok farkli bir yol izlemiş. Edebi açıdan değerli bir kitap bence. Sen de okuyunca konuşuruz bu teknikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…