Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydiin herkeslere ben bebekten dolayi gecen ay hic okuyamadim malesef. Ve okumayanlar okuyamiyorum vs yazmasın digerlerinide etkiliyor demistiniz diye grubada yazmadim. Yani bildigirim sayfasina sifir mi yazmaliyim?

Amaaa bu ay geri donuyorum outlander serisini okuyordum ve ona basladim yeniden. Serinin 4. Kitabini okuyorum suan 600 kusur sayfaydi yanlis hatirlamiyorsam. Hem telefona indirdim ordan okuyorum emzirirken bebek uyuturken fln. Imkanim oldukcada fiziki olarak okuyorum ozlemisim okumayi

Bana özelden yazabilirsin canım. Benim bilmem yeterli. Tahmin ettim bebekten dolayı okuyamadığını ama genel olarak yazayım dedim.
Bebek olunca okumalar biraz sekteye uğrayabiliyor ama zamanla okumayı özlüyor insan ve yavaş yavaş başlıyor tekrar

Evet evet ozledim gercekten. Bebekte biraz daha toparlamaya basladi artik 3 ayimiz bitti daha rahat okuyabiliyorum. Biraz uyuyor en azindan

Ozelden yazarim bundan sonra o zaman okuyamadigimda

Doğru başkan eline sağlık

3 kere kk ya girip bir kere yazabildim

Herkese günaydın Bugün bizim evlilik yıldönümümüz Rabbim herkese huzurlu mutlu sağlıklı bir yuva nasip etsin❣
allah ağzınızın tadını bozmasın daima mutlu olun hayırlısıyla inşallah
benimki de doğrudur başganım
calci grubun motivasyon kaynağı gerçekten. ben de bebekten dolayı kaç kere geldim gittim hep destekleyici olmuştur

Günaydınnn. Ben 176 sayfa okuyabildim bi kitap bitiremedim maalesef.

Selamlar:)
Olmaz olaydı ama doğru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…