Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçini karartmak istemem ama taşındıktan sonra da işler devam edecek
zaten ay sonuna bu evi boşaltmak zorunda olduğumuz için bitmemiş eve eşyayı koyup tatile gidicez sanırım. Henüz doğalgaz, çevre düzenlemesi vs. bitmedi. Oturulur durumda değil yani eylülden sonra ancak yerleşirim
Çok okuyamadım aslında, yarım kitaplarımı bitirdim sadece
Yüksek bir büfe vardı iki kapaklı olanlardan. Onu depolama amaçlı balkonun bir köşesine koyacağım. Vitrin görüntüsü gitsin diye boyadım. Biraz fırça izleri kaldı ama balkonda duracağı için sorun değil. Ben cadence in boyasını kullandım. Bu iş için Işın Mumcu, Annie Solan gibi kaliteli boyalar var. İyi bir mobilya dönüştürmek için onları tavsiye ederim

Senden etkilendim demek ki rüyamda taşınıyordum

Ay evet aylar önce aldığımız fiyatlar gibi hatta daha uygun özellikle iş Bankası

Amazon indiriminden yararlanıp 15 kitap aldım

Daha önce indirimden aldığım kitaplar bile daha pahalıymış monte kristoyu 28 almıştım. Şimdi 26,90.
Oğluma lego baktım daha çok. Daha tam kitaplara odaklanamadım. Tanrılar okulu kitabını bayadır bekletiyordum. 58den 48 düşmüş onu aldım sadece. Sen neler aldın

Klasik aldım sadece ortaya karışık, klasiklerimi tamamlamak istiyorum çünkü
Tolstoy'un çocukluk, ilk gençlik ve gençlik kitapları.

Cimri, bir delinin anı defteri, kumarbaz, denemeler, hayvanlaşan insan, david copperfield (23 ama sepette 17 e geldi 1100 sayfa) sokratesin savunması, uyanış, Goriot baba, bir yaz gecesi rüyası, hamlet, macbeth

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…