Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aleykum selam😊 Nasılsın life denk gelemiyoruz bu ara

Keyifli okumalar, sen öykü okumayi seviyorsun zaten anladığım kadarıyla. Kitabin bahsi gecince aklıma geldi şimdi, ben de İstanbul İstanbul'dan cok sevdigim bi alıntı yazayım

"Cehennem acı çektiğimiz yer degil, acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir"

Anlami çok derin olan ve Hallaci Mansur'a ait olan bir söz. Sen Alamut Kalesini okuyordunya orda da sık sık Hallacı Mansur'a atıfta bulunuluyor
Öykü okumayı seviyorum ama bu bildiğimiz anlamda öykü kitabı değil. Aynı İstanbul İstanbul'da olduğu gibi bir grup insan birbirlerine kısa öyküler anlatıyor. Hatırlarsın kitapta da Decameron'a atıf o nedenle yapılıyor.
Alıntı çok güzel zaten kitapta altı çizilecek pek çok güzel cümle vardı.

Son düzenleme:
Iyi olmana sevindim. Iyi tatiller 🥰
Biz de geldik yerleştik. Yeni bir yaşama adım attık. Agustosta da yeni işime basliycam inşallah hayırlısı artık
Hayırlı olsun canım. Sen benden önce taşındın. Ben de eşyayı topladım oturuyorum 🙄 bitmeyen ev yapmışlar :sinirli: taşınmayı ertelemek durumunda kaldık. İnşaat halinde ev almak büyük hataymis. İyi bir ders oldu bize 😔

Çok geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım

Ben de öyle olduğunu düşünüyorum

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun 🌺. Maalesef tekrar çoğaldı hastalik

Çok geçmiş olsun 🌸

yet07 yet07 çok geçmiş olsun 🌺

Hoş geldin :KK70:

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim🥰🤲🏻

Hayırlı olsun canım. Sen benden önce taşındın. Ben de eşyayı topladım oturuyorum 🙄 bitmeyen ev yapmışlar :sinirli: taşınmayı ertelemek durumunda kaldık. İnşaat halinde ev almak büyük hataymis. İyi bir ders oldu bize 😔
İçini karartmak istemem ama taşındıktan sonra da işler devam edecek

Hayırlı olsun hakkınızda her şey güzel olsun inşallah 🌸
Teşekkür ederim 😊 insallah senin için de guzel olur, senin de vardi o mevzun
Öykü okumayı seviyorum ama bu bildiğimiz anlamda öykü kitabı değil. Aynı İstanbul İstanbul'da olduğu gibi bir grup insan birbirlerine kısa öyküler anlatıyor. Hatırlarsın kitapta da Decameron'a atıf o nedenle yapılıyor.
Alıntı çok güzel zaten kitapta altı çizilecek pek çok güzel cümle vardı.
Evet evet hatırlıyorum. Maşallah sen tatilde de kitap okumayi iyi sürdürdün medarı iftiharımız💐
Maalesef insaat halinde olunca öyle pürüzler oluyor vaktinde teslim edildiği pek vuku bulmuyor. Inşallah en kisa sürede hallolur, taşınınca rahat edersiniz.
Sen koyu renk mobilyayı beyaza mi boyuyordun öyle burseyler yazmıştın yanlis hatirlamiyorsam, onu ne yaptın gönlünce oldu mu ?

Teşekkür ederim 😊 insallah senin için de guzel olur, senin de vardi o mevzun

Evet evet hatırlıyorum. Maşallah sen tatilde de kitap okumayi iyi sürdürdün medarı iftiharımız💐

Maalesef insaat halinde olunca öyle pürüzler oluyor vaktinde teslim edildiği pek vuku bulmuyor. Inşallah en kisa sürede hallolur, taşınınca rahat edersiniz.
Sen koyu renk mobilyayı beyaza mi boyuyordun öyle burseyler yazmıştın yanlis hatirlamiyorsam, onu ne yaptın gönlünce oldu mu ?
Evet canım hala var. Sonbahara erteledik sadece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X