Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aspasiaa kargom geldi benim tekrar teşekkür ederim .Hangisi ile başlayalım Ev ile mi Fransız Teğmen in Kadını ile mi Eki Görüntüle 3098704
Rica ederim canım, rahat bir gönül ve huzurla okursun inşallah ❤ Yalnız senden bir ricam var ben bu ay elime kitap alamıyorum pek ama bu kitapları da seninle ortak zaman diliminde okumak istiyorum . Seçtiğimiz iki kitabi gelecek ay okusak olur mu acaba ?

Tabi olur canım o zaman ben bir önceki siparişimde aldıklarımı okuyup bitireyim bu ay

Merhabalar

Monter kristo kontuna başladım güzel ilerliyor. Yarım kitabım bugün kalan hayatımın ilk günü devam etmeyi düşünüyorum ama kristoyu bırakamayacam sanırım yarım kitabın akibetini zaman belirleyecek

Bu arada eşim covid oldu. Bizde temaslı olduğumuz için maaile karantinadayız. Bende de ufaktan semptomlar başladı. Yine de okumaya devam

Çok geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım

belki başlayıp yarım bırakmışsındır canım
Ben de öyle olduğunu düşünüyorum
Geçmiş olsun

Geçmiş olsun . Maalesef tekrar çoğaldı hastalik

Aleykum selam Nasılsın life denk gelemiyoruz bu ara
Bu arada İstanbul İstanbul'u okuyanlar Decameron'u bilirler. Arada uygulamadan da oradaki öyküleri okuyorum. Öykülerin çoğu Hıristiyanlıkla ilgili
Keyifli okumalar, sen öykü okumayi seviyorsun zaten anladığım kadarıyla. Kitabin bahsi gecince aklıma geldi şimdi, ben de İstanbul İstanbul'dan cok sevdigim bi alıntı yazayım

"Cehennem acı çektiğimiz yer degil, acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir"

Anlami çok derin olan ve Hallaci Mansur'a ait olan bir söz. Sen Alamut Kalesini okuyordunya orda da sık sık Hallacı Mansur'a atıfta bulunuluyor

İyiyim çok şükür canım sen nasılsın? Bu ara çok giremedim hem bayram hem tatil fırsat bulamadım.

Ee ne yaptınız taşınma işini halloldu mu?

İyiyim çok şükür canım sen nasılsın? Bu ara çok giremedim hem bayram hem tatil fırsat bulamadım.

Ee ne yaptınız taşınma işini halloldu mu?
Iyi olmana sevindim. Iyi tatiller
Biz de geldik yerleştik. Yeni bir yaşama adım attık. Agustosta da yeni işime basliycam inşallah hayırlısı artık

Çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…