Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizi çok iyi anlıyorum sabırlar diliyorum.
Umarım dediğiniz gibi kitaplar ruhunuza iyi gelir

Çok anlamlı bir kitaptı.. Kaybınız için sabır ve şifa diliyorum

Hoşgeldin Aryacım.

Bende çok zorlandım annemden sonra oturup 20 sayfa okuyordum hiç bişey anlayamıyordum.
Pes etmiyordum tekrar okuyordum yine anlamıyordum. Ertesi gün tekrar...
Bazen yine oluyor tek kelime anlamıyorum anında uçuyor.

Okuyup kitaplara dalmaya çok ihtiyaç duyuyordum o yüzden aman bırak okuma nolcak diyemiyordum.

Çok uğraştım hamdolsun artık anlayabiliyorum. Burdakiler az çok biliyolar ayda 50 sayfalık kitabı anca okuduğum oldu. O soğukluk tıkanıklık geçiyor.
Kısa kitaplar okuyup bitirmiş olmanın mutluluğunu hissetmek iyi geliyor bana.

Sende kafanı toplayıp rahatça okursun inş

Son düzenleme:
Mekânı cennet olsun. Babasina aşık ve artık onu yitirmiş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. Kitap ruha şifadır.
Aramıza hoş geldiniz

Size de iyi akşamlar ve keyifli okumalar Tiamat bitti mi, okurkenki haleti ruhiyenizi merak ediyorum ☺ Kaderdaşınız var burda Levaiz de okuyor o kitabı, hem de kitabı ısıtıp okuyor
Hemen yorum yapayım daha bitmedi çift taraflı okuyorum kitapları. Sorun şu ki ikisi de akmıyor Gerçi itiraf edeyim bu hafta okul işleri çok ağırlıklıydı pek vakit yaratamadım. Bugün Ayt yi de atlatayım bu hafta ikisi de biter, yeni sayfa açarım diye düşünüyorum

Ateş kadehinde tıkandım kaldım ben de seni bekleyeyim belki şevklenirim

Severek okuduğum şahane bir kitap iyi okumalar
Çok üst üste okudun tabi, benim gelmem o kadar kısa olmaz
Mekanı cennet olsun inşallah. Eminim kitaplar iyi gelecektir size, şu an ki seçiminiz de başlamak için çok uygun olmuş. Keyifli okumalar
Hayirli sabahlar herkese, minik kuşum hastalandi,hastaneden dönüyoruz smdi, cok Sukur kotu biseyi yok ama yarin sabah yola cikcaz onlemimizi alalim dedik
Geçmiş olsun, niye toparlayamadı bir türlü senin minik

Hayirli sabahlar herkese, minik kuşum hastalandi,hastaneden dönüyoruz smdi, cok Sukur kotu biseyi yok ama yarin sabah yola cikcaz onlemimizi alalim dedik
Geçmiş olsun
Kolay gelsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…