Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size yenilmek benim için çok üzücü olmamakla ile birlikte yenmek de boynumuzun borcu sayın Teyo

Evet diziyi bende beğendim

Hazal Kaya’nın oyunculuğunu sevmeme rağmen burdaki karaktere çok uyduramadım. Yine de çok sevdim bir türk yapımı olarak standartların üzerindeydi.
Günaydın

Hazal Kaya’nın oyunculuğunu sevmeme rağmen burdaki karaktere çok uyduramadım. Yine de çok sevdim bir türk yapımı olarak standartların üzerindeydi.

Günaydın
Katılıyorum. Aslında rolünü iyi oynuyor ama ona yakışmamış sanki. Daha heybetli bir görüntü isterdim ben öyle bir rol için.
Bu kitap fiyatları ne olacak peki böyle
Her şey gibi o da gün geçtikçe artmaya devam edecek

Dün akşam başladığım Uçurtma Avcısı bugün bitmek üzere beni içine çekti bu kitap..

İyi akşamlar ❤

Şunları belki bu akşam bitiririm

Eki Görüntüle 3085825

Harry Potter sırlar odasına başladım
C Capanin Gururu Teyom tehlikenin farkında mısın?
Maşallah maşallah bizi uzaktan izleyen C Calcifer başkanımızın gözü yaşlı ❤
Yalniz az yavaş olun arkadaşlar. Kukrim canım arkadaşım sakın ola gaza gelip kötü örnek alma bu arkadaşlardan. Umarım senin çocuklar yarın piknik diye tutturur. Ben piknikte olacam zira. Yok canım senin kitap okumani istemememle hiç alakası yok. Sadece ben doğa ile hemhal olurken sen de ayni duyguları yaşa diye

Son düzenleme:
Ben simdiye kadar ne kitabini okudum ne filmlerini izledim,acaba beğenir miyim diye de supheliyim
Bence beğenirsin
Yavaş olabilmemiz mümkün değil ortada bir meydan okuma var
Kukrim kitap sayısında ikili rakamlara geçmiştir bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…