Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babamı kaybetmeden bir gece önce Jose Saramago'nun Körlük kitabını okuyordum. Okadar anlamlıydı ki, babamdan sonra kitaplara da küstüm sanki... Körlük'te yarım kaldı, elime almaya cesaret edemedim. Şuan ufak ufak eski kitap okuma alışkanlığıma dönmek için bu kitapla başlamak istedim. İsmi, zihnimdeki sorularla bağdaşıyor. İnşallah ruhuma da iyi gelir 📚

Babamı kaybettiğim dönemde ben de aynısını yaşadım. Yarım kalan kitabımı elime bile almak istemiyorum. Alakası yok aslında ama işte gönül anlamıyor.
Yaşadığınız gayet insani bir durum💕 tek çözümü ise zaman. Başınız sağolsun🤲🏻

Çok üst üste okudun tabi, benim gelmem o kadar kısa olmaz 😄

Mekanı cennet olsun inşallah. Eminim kitaplar iyi gelecektir size, şu an ki seçiminiz de başlamak için çok uygun olmuş. Keyifli okumalar 🌺

Geçmiş olsun, niye toparlayamadı bir türlü senin minik 😕

Evet. Bir de 7 kitabı okurum diyordum🤣 aslında beklentim biraz yüksekti. Her kitap benzer yapıda olduğu için hızlı okuyamadım.

Babamı kaybettiğim dönemde ben de aynısını yaşadım. Yarım kalan kitabımı elime bile almak istemiyorum. Alakası yok aslında ama işte gönül anlamıyor.
Yaşadığınız gayet insani bir durum💕 tek çözümü ise zaman. Başınız sağolsun🤲🏻

Evet. Bir de 7 kitabı okurum diyordum🤣 aslında beklentim biraz yüksekti. Her kitap benzer yapıda olduğu için hızlı okuyamadım.
Ayda bir çok uygun aslında kalan kitapları o şekilde götürebilirsin. 7 kitap üst üste benim için çok ütopik bir düşünce, kitaptan soğurum garanti 😄

Geçmiş olsun canım 🌸
Sagol canim❤
Çok üst üste okudun tabi, benim gelmem o kadar kısa olmaz 😄

Mekanı cennet olsun inşallah. Eminim kitaplar iyi gelecektir size, şu an ki seçiminiz de başlamak için çok uygun olmuş. Keyifli okumalar 🌺

Geçmiş olsun, niye toparlayamadı bir türlü senin minik 😕
Abisi toparladi da kucuk kizimiz hastalandi bu sefer 🤦‍♀️
Tesekkur ederim ❤
Geçmiş olsun

Kolay gelsin🌺
Tesekkur ederim ❤

Günaydın herkese.

Bilinmeyen Kadının Portresi kitabım asla ilerlemiyor. Ama umarım haziran ayında bitirebilirim.
Bugün iki kitaba daha başlayacağım.
Biri 'Çürümenin Kitabı' bir diğeri ise 'İyi Kız' adlı bir roman.

Herkese iyi pazarlar ve keyifli okumalar diliyorum.

TRT bir uygulama yapmış tüm eski diziler var. İzlemediyseniz. Çalıkuşu'nu mutlaka izleyin. Aydan Şener'in duru güzelliğiyle Feride o kadar uyuşuyor ki...

ben iki üç senede bir açar izlerim calikusunu😍😍
yeditepe İstanbula başlayıp devam edememiştim. onu izleyebilirim aslinda:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X