Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah hiç okumadığım bir yazar. Kalemi güzel galiba tavsiye ediyor musun?
Canan Tan. Cok cok severim ve bu kitap da müthişti. Bak dizi film kitap herkesin agladıgına aglayamam bunun sonunda bir kötü oldum

İlk olarak ne önerirsin peki?
Ben Eroinle Dans'ı da okudum ama onu hatırlamıyorum su an. Yüreğim seni çok sevdi okumuştum o da güzeldi. Piraye de güzel secim sizin ama Piraye diyebilirim su an
Elinizdeki peçete mi , ağladınız yoksa kitabı okurken. öğrenciyken okumuştum ama hiç hatırlamıyorum konusunu
Sonunda agladım biraz normalde hic gözüm bile dolmaz bir kötü oldum

Teşekkürler bakacağım inşallah

M Mavi Menekse Elimdeki kitap bitince muhtemelen ben de aglayacagim ama üzüntüden değil bitti diye sevinçten ağlarım
Ayy hangisi var ki ya bundan önce incecik kitabı bitirememiştim bunu bitiricem diye hic birşey yapmadım

Ayy hangisi var ki ya bundan önce incecik kitabı bitirememiştim bunu bitiricem diye hic birşey yapmadım
Geçenlerde bir arkadaşla konuşuyoruz, işte okuma düzenimizden bahsettik. Dedim bazen kalın bir kitabı 3 5 günde bitiriyorum ama sonraki gün, ince olmasına rağmen elimde sürünebiliyor bir kitap, akıcı olsa bile. O da dedi ki geçen 900 sayfalık kitap 4 günde bitti, ama 130 sayfalık kitap 3 gün elimde kaldı ruh halimize o an uymuyor olabiliyor.

Madam Bovary okuyorum. Kalın olması falan değil de ki çok kalın da değil zaten , konu beni sarmadı , yazarın dili de beni kendisine cekmedi. Tavsiye üzerine okumaya başlamıştım halbuki. Demek ki herkeste bıraktığı etki farklı

İlerlemiyor mu Bovary?
Ilerlemesi için ha bire itekliyorum Dediğim gibi konuyu sevmedim ama hem arkadşım tavsiye etmişti hem de bir kaç kitapta bu kitaba atıfta bulunuluyordu onun için okumak istedim ama pişman değilim okuduğuma hiç olmazsa bi fikrim olmuş oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…