Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ilerlemesi için ha bire itekliyorum 🤭 Dediğim gibi konuyu sevmedim ama hem arkadşım tavsiye etmişti hem de bir kaç kitapta bu kitaba atıfta bulunuluyordu onun için okumak istedim ama pişman değilim okuduğuma hiç olmazsa bi fikrim olmuş oldu
Bitirebiliyorsun en azından tebrik ediyorum 👏🏼

Geçenlerde bir arkadaşla konuşuyoruz, işte okuma düzenimizden bahsettik. Dedim bazen kalın bir kitabı 3 5 günde bitiriyorum ama sonraki gün, ince olmasına rağmen elimde sürünebiliyor bir kitap, akıcı olsa bile. O da dedi ki geçen 900 sayfalık kitap 4 günde bitti, ama 130 sayfalık kitap 3 gün elimde kaldı 😂😂 ruh halimize o an uymuyor olabiliyor.
Ya 😅😅 gercekten olan bu
Madam Bovary okuyorum. Kalın olması falan değil de ki çok kalın da değil zaten , konu beni sarmadı , yazarın dili de beni kendisine cekmedi. Tavsiye üzerine okumaya başlamıştım halbuki. Demek ki herkeste bıraktığı etki farklı
Bende onu merak ediyorum 😅 herkesin dilinde bu aralar böyle diyince bilemedim simdi pdf bulursam bakayim bi

Son ceyrekteyim ,muhtemelen yarin biter. E yarim bıraksam haneme 1 eksik kitap yazarak kukrime iyilik etmış olurum bunu yapamam🤪
Sen yarım bırakmıştın değil mi ?
Evet yarım kaldı, tekrar denerim ama ne zaman bilemiyorum.
Kukrim Kukrim işim var diye seni kandırıyor bence, benden söylemesi 🤫

Evet yarım kaldı, tekrar denerim ama ne zaman bilemiyorum.
Kukrim Kukrim işim var diye seni kandırıyor bence, benden söylemesi 🤫
Arkadaşım bana yamuk yapmaz 😅 Fırtına gibi dönmesin de :KK70:
Kukrim Kukrim baktım ikimizde ocaktan mayısa kadar 31 kitap okumuşuz tam denk düşmüş

Arkadaşım bana yamuk yapmaz 😅 Fırtına gibi dönmesin de :KK70:
Kukrim Kukrim baktım ikimizde ocaktan mayısa kadar 31 kitap okumuşuz tam denk düşmüş
Kesinlikle birbirinize çok uyumlusunuz 👌🏼😍
Fakat muhteşem bir dönüş bekliyorum kendisinden, sen de vaziyet al :KK70:

Son ceyrekteyim ,muhtemelen yarin biter. E yarim bıraksam haneme 1 eksik kitap yazarak kukrime iyilik etmış olurum bunu yapamam🤪
Sen yarım bırakmıştın değil mi ?
Black Light Black Light arkadasımız sayesinde Madame Bovary buldum yarın baslıyorum bende merak ettim 😆

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X