Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görümceme geldim, kızı kitap okumayı çok seviyor. Misss gibi kitapları vardı  13 yaşında
Ona bir ara hediye kitap alayım diyorum
Eğer kitaplığında yoksa kesinlikle SADAKO kitabını alın hediye olarak. Muhteşemdi. 2 saatte bitirdim kitabı. Yaşına uygun çok güzel bir kitap olur.

Ikisiyle de uğraşmak çok keyifli ,hem stres atmak için de birebir . Ördüğün çanta bitince fotoğraf bekleriz
Çok eğlenceli ukulele
Örgü de eşlik edenler olunca zevkli geliyor bana
Bitince atarım tabii fotoğrafını. Bitirebilirsem eğer çabuk sıkılıp kenara atıyorum@.

Emma karakteri ile Bihter benzetiliyor işte. Bu gizleme işi güzelmiş yapmamısim ben

Emma karakteri ile Bihter benzetiliyor işte. Bu gizleme işi güzelmiş yapmamısim ben
Topikte başka bir arkadaş daha okuyordu ondan gizledim
Istanbul istanbulu bulamadım ne okusam acaba.aslinda her ay liste yapardim ama bu ay biraz değişik oldu
Şu an elimde koku, var olmanın dayanılmaz hafifliği var. İlk hedefim kokuyu bitirmek
Keyifli okumalar

Topikte başka bir arkadaş daha okuyordu ondan gizledim
Istanbul istanbulu bulamadım ne okusam acaba.aslinda her ay liste yapardim ama bu ay biraz değişik oldu

Keyifli okumalar
Uygulamadan okuyorum ben İstanbul İstanbul'u. Yazarın çok akıcı bir üslubu var zaten. Rahat okursun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…