Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canıma arkadaşım ne dedin de tuttu acaba dünden beni koşturuyorum küçük kızın mezuniyet töreni için yine sorumluluklar verildiCuma’ya kadar böyle devam edecek.
Fazla gelemeyeceğim herkese selamlar
Beni de dün kk birinci noteri noterimin ahı tuttu artık akıllı teyocuk olacağım

Zihninde bir sıralama yap canım, ya da hangisine öncelik vereceğine karar verirsen daha rahat olur
Öyle yapayım en iyisi. Geçen yeni kitaplar aldım ama başlayamadım. Bugün başlayacağım bakalım kitaplığımda sıralamaya soktum biraz önce alıp alıp okurum artık dediğin gibi. Şartlandırayım kendimi

Canıma arkadaşım ne dedin de tuttu acaba dünden beni koşturuyorum küçük kızın mezuniyet töreni için yine sorumluluklar verildiCuma’ya kadar böyle devam edecek.
Fazla gelemeyeceğim herkese selamlar
Kolay gelsinIçin rahat olsun ben ikimizin de yerine okurum

Çabuk bitecek kitaplar okursanız bir süre belki sorun çözülür. Naçizane tavsiye başlayacağınız kitabı topikte paylaşırsanız belki okumanıza ortak olacak arkadaşlar olur, birlikte okursanız motive olursunuz. Veya seçenekler arasından seçim yapmanıza yardımcı oluruz vs.

Bana da olmuştu bu yayınevi kaynaklı olabileceğini düşündüm daha sonra Hasan Ali Yücel serisinden okumayı düşünüyorum
Sanırım bana da öyle oldu. Aynı Martin Eden gibi. Başka bir yayınevinden okuyamamıştım, modern klasikler serisinde su gibi akıp gitmişti

Teşekkür ederim. Evet böyle bir şeyde olabilir.

ahanda bu haldeyim
şaka bi yana biraz sağlık problemim var gebeliğe bağlı olduğu düşünülüyor eleam:)
bide hasta olmuştum ya yazmisimdir belki. o hastalık da salgın değil coronaymis
Ahh çok geçmiş olsun canım ya, şimdi daha iyi misin?

Ahh çok geçmiş olsun canım ya, şimdi daha iyi misin?

çok şükür iyiyim eleam:) çabuk yorulma falan var şu an ama o da geçer diye düşünüyorum:) bu hafta hastane işlerim var inşallah güzel haberler alırım:) siz de dua edin bana :)

çok şükür iyiyim eleam:) çabuk yorulma falan var şu an ama o da geçer diye düşünüyorum:) bu hafta hastane işlerim var inşallah güzel haberler alırım:) siz de dua edin bana :)
Allah yardımcın olsun canım benim güzel haberlerini bekliyoruz

Daha iyi ol ve çok güzel haberler ile gel, tabi ki duamdasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…