Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın gece tukani geç kapatıp sabah erken açmışsıniz , tebrik ediyorum Aspasiaa Eleadora
Ah mrsay gece zaten kitap okuyayim diye çok geç uyudum sabah 5 gibi kalktım, tekrar uyuyayım derken benim evlat 6da tekrar kaldirdi anne kalk oyun oynayalim diye o kadar uykusuzluğun üstüne şu an işe gidiyorum.

Ah mrsay gece zaten kitap okuyayim diye çok geç uyudum sabah 5 gibi kalktım, tekrar uyuyayım derken benim evlat 6da tekrar kaldirdi anne kalk oyun oynayalim diye o kadar uykusuzluğun üstüne şu an işe gidiyorum.
Uykusuz her şeyi yapabilirim ama oyun oynamak işkence. Kolaylıklar diliyorum

Aleykümselam o uykusuzlardan biri de benim
O zaman günün duası; akşam erken uyumayı nasip et Allah'ım

İtiraz ediyorum hakime hanım, o saatler oğlumu uyutup çayımı alıp keyif yaptığım saatler. Kitap üzerine sohbetleri okumak için en verimli saatlerimi heba edemem yasağa da benim itirazım var

Benim sevgili arkadaşım resim çizedursun Kukrim , ben gidip Bovarynin buhranlarıni okuyayim ,ınsallah bu kadın benide buhranlarına ortak etmez
Canıma arkadaşım ne dedin de tuttu acaba dünden beni koşturuyorum küçük kızın mezuniyet töreni için yine sorumluluklar verildiCuma’ya kadar böyle devam edecek.
Fazla gelemeyeceğim herkese selamlar

Zihninde bir sıralama yap canım, ya da hangisine öncelik vereceğine karar verirsen daha rahat olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…