Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım bana da öyle oldu. Aynı Martin Eden gibi. Başka bir yayınevinden okuyamamıştım, modern klasikler serisinde su gibi akıp gitmişti :KK51:
Daha sonra yeniden beraber okuyalım etiketleşelim

ahanda bu haldeyim:KK70::KK70:
şaka bi yana biraz sağlık problemim var gebeliğe bağlı olduğu düşünülüyor eleam:)
bide hasta olmuştum ya yazmisimdir belki. o hastalık da salgın değil coronaymis:KK70::KK70:

Gelmiş geçmiş olsun canım

Ben 2 sene önce denemiş ama okuyamamıştım. Olay örgüsü ve isimler karışık gibi görünüyor ama biraz okuyunca geçiyor. Sonrası çok akıcıydı zaten ☺️
Evet, şu an karışık geliyor kafamı veremedim bir türlü. Zorlamanın anlamı yok :)

Tamamdır canım🌸

şaka bi yana biraz sağlık problemim var gebeliğe bağlı olduğu düşünülüyor eleam:)
bide hasta olmuştum ya yazmisimdir belki. o hastalık da salgın değil coronaymis:KK70::KK70:

Geçmiş olsunnn🌸🌸

Öyle yapayım en iyisi. Geçen yeni kitaplar aldım ama başlayamadım. Bugün başlayacağım bakalım kitaplığımda sıralamaya soktum biraz önce alıp alıp okurum artık dediğin gibi. Şartlandırayım kendimi 😑
Aynı anda birden fazla kitap okuyabiliyorsaniz aklınızda kalmamış, başlamış olursunuz 😄
Temmuz’da olsa gerek tam tarih hatırlayamadım
Nasıl ya o kadar uzun ban mı olur müebbet verselermis :sinirli:

Çok geçmiş olsun
Geçmiş olsunnn🌸🌸

kk birinci noteri kk birinci noteri notercim geçmiş olsun iyi misin şimdi

çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun ❤❤😍

Geçmiş olsun saglıkla atlat inşallah 🤲🏻🌸

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X