Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu etkinlige katilmak belki muthis olurdu ama ben sindire sindire tadini cikara cikara okumayi sevenlerdenim. Sayfa sayisina bagli kalinca o hazzi alacagimi dusunmuyorum. Gun oluyor bir sayfadan o kadar etkileniuorum ki diger sayfaya gecmeyip icimde ozumsuyorum. Altini cizerek, yanina bazen notlar alarak okuyanlardanim. Katilmak isterdim ama hedef belirtmek benim icin zor olur. Yine de bu sayfayi takip etmek isterim izniniz olursa.

Bu arada şu an Kemal Tahir- Esir Sehrin Insanlari' ni okuyorum.
Hoş geldiniz 🌺
Sayfa sayisi diye bir zorunluluk yada bağlılık yok. Sadece ay sonunda okuduğumuz kitapların ismini ve sayfa sayısını yazıyoruz ki bu neyi neyi kadar okuduğumuzu gördüğümüzde motive olmamızı sağlıyor.

Başkanımız günlük etiket yapıyor topik arkadaşlarımizla gunluk selamlasiyoruz.

Yeni bir kitaba başlayınca adını yazıyoruz belirtmek istediğimiz birşey yada kitap alıntımız varsa paylaşıyoruz.

Yorum sayfasi var orda da okuduğunuz kitabın yorumunu yapıyoruz

Gün içinde çoğunlukla kitaplar uzerine olmak üzere muhabbet ediyoruz

Cuma akşamları okuduğumuz kitabın fotoğrafını paylaşıyoruz

Ayda bir ortak okuma kitabimiz oluyor onu okuyanlar ile belirlediğimiz bi gun o kitap hakkında sohbet ediyoruz

Bu yazdıklarımin ilk ikisi haric değerleri mecburi degil sadece başkanımızin itina göstermemizi istediği durumlar 😊
C Calcifer başkanım sen bugün yoruldun diye sana yardım edip biraz açıklama yapayım dedim ☺

Bu etkinlige katilmak belki muthis olurdu ama ben sindire sindire tadini cikara cikara okumayi sevenlerdenim. Sayfa sayisina bagli kalinca o hazzi alacagimi dusunmuyorum. Gun oluyor bir sayfadan o kadar etkileniuorum ki diger sayfaya gecmeyip icimde ozumsuyorum. Altini cizerek, yanina bazen notlar alarak okuyanlardanim. Katilmak isterdim ama hedef belirtmek benim icin zor olur. Yine de bu sayfayi takip etmek isterim izniniz olursa.

Bu arada şu an Kemal Tahir- Esir Sehrin Insanlari' ni okuyorum.
Sanırım yanlış anlaşıldık çünkü biz bu sayfada kitaplardan ve yazarlardan konuşuyoruz. Sevdiğimiz kitapları birbirimize tavsiye ediyoruz.Alıntılar yapıyoruz, kitap tartışıyoruz. Farklı ve yeni yazarlarla kitaplarla tanışma imkanı buluyoruz bu sayede. Evet kitap bildirimi yapıyoruz ama birbirimizle yarışmak için değil kendimizle yarışmak için.Motive olabilmek için. Not alıp okuyan arkadaşlarımız da var. Ayda 1 kitap okuyanda var 10 kitap okuyanda. Katılmak isterseniz seve seve kabul ederiz tabi ki de.

Tabi ki sana katılıyorum, burada birbirimize çok şey kattığımıza inanıyorum. Yazarlar, kitaplar, görüşler.. Burada yaptığım sohbetleri kendi hayatımda çok az insanla ya yapabiliyorum, ya hiç yapamıyorum. Ki kitap okuyan insanlarla kitaplar üzerine konuşmak benim için paha biçilemez 💜
Çok tatlı olduğunu söylemiş miydim 🥰
Sanırım yanlış anlaşıldık çünkü biz bu sayfada kitaplardan ve yazarlardan konuşuyoruz. Sevdiğimiz kitapları birbirimize tavsiye ediyoruz.Alıntılar yapıyoruz, kitap tartışıyoruz. Farklı ve yeni yazarlarla kitaplarla tanışma imkanı buluyoruz bu sayede. Evet kitap bildirimi yapıyoruz ama birbirimizle yarışmak için değil kendimizle yarışmak için.Motive olabilmek için. Not alıp okuyan arkadaşlarımız da var. Ayda 1 kitap okuyanda var 10 kitap okuyanda. Katılmak isterseniz seve seve kabul ederiz tabi ki de.
Cok guzel anlatmissiniz hanim efendi ben de araniza katilabilirmiyim ☺
nasilsin ❤ sanki uzun süredir seninle görüşemiyoruz gibi hissettim

Beklentiyi yükselttikleri için kitap kişiden kişiye beklentiyi karşılamıyor. Ben okuduğumda yeni popüler oluyordu. 200 küsür sayfayı yavaş yavaş okumuştum ve gerçekten çok beğenmiştim. Çünkü beklentisiz ve o yorumlardan uzakta okudum
Ben de çok beğenmiştim Madonna'yı ama bence İçimizdeki şeytan ondan çok daha derin bir kitap, hak ettiği değeri görmemiş gibi hissediyorum.

Hoş geldiniz 🌺
Sayfa sayisi diye bir zorunluluk yada bağlılık yok. Sadece ay sonunda okuduğumuz kitapların ismini ve sayfa sayısını yazıyoruz ki bu neyi neyi kadar okuduğumuzu gördüğümüzde motive olmamızı sağlıyor.

Başkanımız günlük etiket yapıyor topik arkadaşlarımizla gunluk selamlasiyoruz.

Yeni bir kitaba başlayınca adını yazıyoruz belirtmek istediğimiz birşey yada kitap alıntımız varsa paylaşıyoruz.

Yorum sayfasi var orda da okuduğunuz kitabın yorumunu yapıyoruz

Gün içinde çoğunlukla kitaplar uzerine olmak üzere muhabbet ediyoruz

Cuma akşamları okuduğumuz kitabın fotoğrafını paylaşıyoruz

Ayda bir ortak okuma kitabimiz oluyor onu okuyanlar ile belirlediğimiz bi gun o kitap hakkında sohbet ediyoruz

Bu yazdıklarımin ilk ikisi haric değerleri mecburi degil sadece başkanımızin itina göstermemizi istediği durumlar 😊
C Calcifer başkanım sen bugün yoruldun diye sana yardım edip biraz açıklama yapayım dedim ☺
Harikasın canım🌺

Ben de çok beğenmiştim Madonna'yı ama bence İçimizdeki şeytan ondan çok daha derin bir kitap, hak ettiği değeri görmemiş gibi hissediyorum.
Bak onu daha çok sevmiştim ben de. Çok hatırlayamadım da baş karakter baya sinir etmişti beni onu iyi hatırlıyorum 😁

Çok tatlı olduğunu söylemiş miydim 🥰

Cok guzel anlatmissiniz hanim efendi ben de araniza katilabilirmiyim ☺
nasilsin ❤ sanki uzun süredir seninle görüşemiyoruz gibi hissettim
Teşekkür ederim utandırıyorsun beni :KK60:

İyiyim canım çok şükür yaramazlık yok. Bu ara günaydın mesajı yazıp kaçıyorum 😂 çok aktif olamıyorum ondan görüşemedik.
Sen nasılsın?

theblackswan theblackswan bence sen de burada olmalısın :KK8:
Ay resmen davet :KK8: Teşekkür ederim:KK22:

Merhaba arkadaşlar,

Davet üzerine kahvemi de aldım geldim. Genel olarak okuyan bir insanım; fakat belli bir düzende ilerleyemiyorum. Bazen ayda tek kitabı zor bitiriyorum, bazen de aşka geliyorum bir aya 3 4 kitap sığdırıyorum. Burası belki saldığım dönemlerde motive eder beni. Okuduğum kadarıyla sizinle burada paylaşmak isterim. Anlık olarak atayım. Şu an yeni başladığım bir roman Hasan İzzettin Dinamo-Savaş ve Açlar. İlerleyince fikirlerimi paylaşacağım🤓
BD4AF2B3-3172-4A94-805E-1ABFB1110B08.jpeg

Harika olan sensin. Bu kadar emek verip kitapseverleri böyle bir platformda topladigin ve okumamiza vesile olduğun için hepimiz adına sana teşekkür ediyorum. 🌺iyi ki varsın ❤
Rica ederim. Sizin sayenizde ben de kitaplardan kopmuyorum🌻

Merhaba arkadaşlar,

Davet üzerine kahvemi de aldım geldim. Genel olarak okuyan bir insanım; fakat belli bir düzende ilerleyemiyorum. Bazen ayda tek kitabı zor bitiriyorum, bazen de aşka geliyorum bir aya 3 4 kitap sığdırıyorum. Burası belki saldığım dönemlerde motive eder beni. Okuduğum kadarıyla sizinle burada paylaşmak isterim. Anlık olarak atayım. Şu an yeni başladığım bir roman Hasan İzzettin Dinamo-Savaş ve Açlar. İlerleyince fikirlerimi paylaşacağım🤓Eki Görüntüle 3080210
Hoşgeldiniz aramıza

Merhaba arkadaşlar,

Davet üzerine kahvemi de aldım geldim. Genel olarak okuyan bir insanım; fakat belli bir düzende ilerleyemiyorum. Bazen ayda tek kitabı zor bitiriyorum, bazen de aşka geliyorum bir aya 3 4 kitap sığdırıyorum. Burası belki saldığım dönemlerde motive eder beni. Okuduğum kadarıyla sizinle burada paylaşmak isterim. Anlık olarak atayım. Şu an yeni başladığım bir roman Hasan İzzettin Dinamo-Savaş ve Açlar. İlerleyince fikirlerimi paylaşacağım🤓Eki Görüntüle 3080210
Hoş geldin. Benim için önemli olan kitaplardan kopmamak. Bu topik de baya motive ediyor bu konuda. 👌

Merhaba arkadaşlar,

Hoş geldiniz 🌺
Bildirimden geliyorum hayırlı akşamlar kardeşlerim :KK16:
Oo hoş geldiniz, köpüğü bol bir cezve kahvesi alır mısınız? Bir Bonuscuğumuz vardı Allah sizi inandırsın çok güzel yapardı 😌

Teşekkür ederim utandırıyorsun beni :KK60:

İyiyim canım çok şükür yaramazlık yok. Bu ara günaydın mesajı yazıp kaçıyorum 😂 çok aktif olamıyorum ondan görüşemedik.
Sen nasılsın?
Teşekkür ederim ben de iyiyim.🌷 Iki gündür ben de epey yoğundum.topigi öyle özlemiştim ki eve gelir gelmez sayfaya girdim ve hâlâ çıkamadım ne çok konuşmuş zalımlar

Merhaba arkadaşlar,

Hoş geldin canım🌸

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X