Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım 😇 o zaman son bir soru sorayım kusura bakmayın yanlış olmasın diye soruyorum. Mesela haziran okumalarımı toplu olarak haziran sonunda yazsam oluyor mu? Yoksa her bitirdiğim kitabı mı yazacağım sürekli?
Siz nasıl isterseniz. İster bitirdikçe yazın ister ay sonu toplu yazım size kalmış 🌺

Süpermiş. Keşke bende akıl etseydim gerçi bir kaç ay götürecek kitabı var ama kitap bağımlılık yapıyor resmen 😁
Bu arada sizin tavsiyenizle de bkm den kitap alışverişi yapmıştım biraz geç oldu ama teşekkürlerimi ileteyim 💕
Rica ederim 😍 Amazonu da es geçmeyin çok iyi indiirmleri var + 5 kitap alınca sepette %5 indirim de veriyor

Madonna ve Momoyu okumuştum, harika kitaplar 😊 keyifli okumalar canım
Madonnayı beğenmeyen bir benim heralde :olamaz:
Beni de ekleyin. Şu an Patrick Süskind, koku'yu ve Tom robbins'in Parfümün dansı'nı okuyorum. Günlük ne kadar okuduğumu burdan bildirmem mi gerekiyor kızlar 🤔 iş yoğunluğundan ortak okumalara katılamayabilirim

Madonnayı beğenmeyen bir benim heralde :olamaz:
Beni de ekleyin. Şu an Patrick Süskind, koku'yu ve Tom robbins'in Parfümün dansı'nı okuyorum. Günlük ne kadar okuduğumu burdan bildirmem mi gerekiyor kızlar 🤔 iş yoğunluğundan ortak okumalara katılamayabilirim
Abartıldığını kadar yok o kitap bence. Güzel mi güzel. Hangi kitabı okuyorsun ne zaman bitti yazarsan iyi olur. Hatta özet sayfamız var düşüncelerini oraya da yazabilirsin kitapla ilgili

Abartıldığını kadar yok o kitap bence. Güzel mi güzel. Hangi kitabı okuyorsun ne zaman bitti yazarsan iyi olur. Hatta özet sayfamız var düşüncelerini oraya da yazabilirsin kitapla ilgili

Bana fazla melankolik geldi. Ağlayanlar falan olmuş bir de. Ben sıkılmıştım

Süper dedektif❤️
Sanırım 6 kitabı var ve 2sini okumadım. Onları da listeme ekleyeyim su gibi aksın aksiyona doyayım 🤣
Bende sonuncusunu okumadım sadece ya kitaplığımda bekliyor zevkle okuyacağım 💜
Şahane olur 😍

Evet öyleydi bence. Sabahattin Ali de Orhan Pamuk da kalemi kuvvetli yazarlar ama okurun eğer kendi fikirleri yeteri kadar oturmamışsa bu yazarlarin düşüncelerinden etkilenmeleri muhtemel. Mesela ben Livaneli çok severim çünkü özellikle toplumsal olaylara değinip fikirlerini beyan ediyor ama bunu yaparken yazdıkları subliminal mesaj içermiyor bence, empoze etme gayesi yok bu şekilde yazması çok güzel
Kesinlikle katılıyorum. Zaten Livaneli'nin her röportajında, yazısında, romanında düşüncelerini aktarma şekli çok açık. Kendini ve düşüncelerini topluma çok güzel tanıttı, fazlasına ihtiyaç duymuyor. Öte yandan Sabahattin Ali daha kapalı kutu gibi geliyor bana, onu anlamak daha zor gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X