Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi ki sana katılıyorum, burada birbirimize çok şey kattığımıza inanıyorum. Yazarlar, kitaplar, görüşler.. Burada yaptığım sohbetleri kendi hayatımda çok az insanla ya yapabiliyorum, ya hiç yapamıyorum. Ki kitap okuyan insanlarla kitaplar üzerine konuşmak benim için paha biçilemez 💜
Burası çok kıymetli benim içinde ne güzel demişsin.
Bugün kitaplar aldım ve ilk işim buraya yazıp fikrinizi almak olacak

Ay resmen davet :KK8: Teşekkür ederim:KK22:

Merhaba arkadaşlar,

Davet üzerine kahvemi de aldım geldim. Genel olarak okuyan bir insanım; fakat belli bir düzende ilerleyemiyorum. Bazen ayda tek kitabı zor bitiriyorum, bazen de aşka geliyorum bir aya 3 4 kitap sığdırıyorum. Burası belki saldığım dönemlerde motive eder beni. Okuduğum kadarıyla sizinle burada paylaşmak isterim. Anlık olarak atayım. Şu an yeni başladığım bir roman Hasan İzzettin Dinamo-Savaş ve Açlar. İlerleyince fikirlerimi paylaşacağım🤓Eki Görüntüle 3080210
Hoş geldin, iyi ki geldin😍😍

Hoş geldiniz 🌺
Sayfa sayisi diye bir zorunluluk yada bağlılık yok. Sadece ay sonunda okuduğumuz kitapların ismini ve sayfa sayısını yazıyoruz ki bu neyi neyi kadar okuduğumuzu gördüğümüzde motive olmamızı sağlıyor.

Başkanımız günlük etiket yapıyor topik arkadaşlarımizla gunluk selamlasiyoruz.

Yeni bir kitaba başlayınca adını yazıyoruz belirtmek istediğimiz birşey yada kitap alıntımız varsa paylaşıyoruz.

Yorum sayfasi var orda da okuduğunuz kitabın yorumunu yapıyoruz

Gün içinde çoğunlukla kitaplar uzerine olmak üzere muhabbet ediyoruz

Cuma akşamları okuduğumuz kitabın fotoğrafını paylaşıyoruz

Ayda bir ortak okuma kitabimiz oluyor onu okuyanlar ile belirlediğimiz bi gun o kitap hakkında sohbet ediyoruz

Bu yazdıklarımin ilk ikisi haric değerleri mecburi degil sadece başkanımızin itina göstermemizi istediği durumlar 😊
C Calcifer başkanım sen bugün yoruldun diye sana yardım edip biraz açıklama yapayım dedim ☺
Ne kadar güzel anlatıyorsun ya❤️

Tabiki bizde yeni kitap görmek için can atarız, hadi paylaş da ruhumuz şenlensin 🤤😍
İnce kitaplar eskiden beri alışveriş yaptığım bir kitapçıdan uygun aldım ama bazılarını o tavsiye etti hiç bilmediğim kitaplar.
Şunlar mesela

Eklentiler

• 16546338210791168871738319109972.jpg
    16546338210791168871738319109972.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 16546339163651331674544021459410.jpg
    16546339163651331674544021459410.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 26
Ben ne yaptım yahu :KK45:
Bu iş K Kitapkontesi nin işine yaradı. Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin yeni gelen arkadaşlara ev sahipliği yapayım derken ysf42 bir kitap bitirmistir😅
😂😂 canı sağolsun
İnce kitaplar eskiden beri alışveriş yaptığım bir kitapçıdan uygun aldım ama bazılarını o tavsiye etti hiç bilmediğim kitaplar.
Şunlar mesela
Machiavelli ♥️ Sindire sindire okursan harika bir kitaptır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X