Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam canlar

Herkese merhaba, bildirim gelince böyle bir oluşumdan haberim oldu. Ne kadar güzelmiş!Ben de katılım sağlamak isterim ancak daha şartlar nelerdir? Daha detaylı bir açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, cok severim kitap okumayı bende katılmak isterim ne güzel bir etkinlik olmus

Merhabalar ben de katilmak isterim bu etkinlige. Forumda yeniyim nasil yapabilirim bilemiyorum

Hoş geldiniz

Sizleri topik sahibine emanet ediyorum . C Calcifer

Kim bilir nasıl bir sey merak ettim bak keşke geri vermeseydim gerçi şu sıralar zaten çok duygusalım simdi de okusam sıkıntı olurdu sanırım
Evet canım biraz ertele:)
Ben duygusal ağlak bir yengeç olduğum için etkilenmiştim:)

Cok guzel kitaplar seçmişsin birbirinden guzel 3 u de. Baslamadiysan birine siyah laleden basla derim
Bildirim icin de cok tesekkur ederiz topigimiz buyuyor

Gazap üzümlerini bırakınca bugun Hata neredeydi kitabına başladım aslında ama duruma göre araya alabilirim, bu kitap araştırma inceleme çünkü
Bir yandan da geceleri Ortak okuma kitabını okuyorum
Ne olacak benim bu maymun iştahım

Iyi diyelim iyi olalim firsat buldukca okumaya devam. Algernona çiçekler kitabini okuyorum, kitap guzel ilerliyor,sende durumlar ne
Bir iki gündür çok iyi değil ama ben de biraz yoğundum. Şimdi devam ederim yine güzelce öyle umuyorum

Herkese merhaba, bildirim gelince böyle bir oluşumdan haberim oldu. Ne kadar güzelmiş!Ben de katılım sağlamak isterim ancak daha şartlar nelerdir? Daha detaylı bir açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, cok severim kitap okumayı bende katılmak isterim ne güzel bir etkinlik olmus

Merhabalar ben de katilmak isterim bu etkinlige. Forumda yeniyim nasil yapabilirim bilemiyorum
Merhaba

Bir iki saate açıklama yapacağım evde değilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…