Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eleadora sana Yalan Romanı sorcaktım beğendin mi
Beğendim canım, oldukça sarsıcı, yazar zihinsel savaşını ortaya dökmüş. Ama okumadiysan bundan önce 'Onca yoksulluk varken' kitabını okumalısın bence, ondan baya bahsediyor, o romanla annesi arasında bağlantılar var yabancı kalma konuya.

hangi kitaplar onlar bende bakiyimmcanimm. Geçen ay iki kitabı zor bitirdimmm.
Harry Potter cnm. İlk kitabı geçen ay bitirdim. Kalan 6yı bu ay okurum diye gaza gelmiştim ama çabuk söndü gazım bu ay için 4 kitap bitirmeyi planlıyorum. Harry Potter 2-3-4 kitapları ve spritüel yasalar kitabını.

7 kitap banada çok geldi gibi.

4 diyelim ortada buluşalım
yet07 A Atalanteda ortak kitap sayısımi vercez . Ortak kitap belirlemek lazimm mi.
Ortak belirler isek ona da uyarım ben ama anladığım kadarıyla haziran ayı boyunca maksimum seviyede okuyup rakibi alt etmeye çalışacağız

Aynen

Tamm canimm bende zaten 4_5 okuyorum genellde. Okuduğumuz kitaplarım tavsiyesiyle belki okuruz canım..çünkü ben bu ay kitaplarımı belirlemedim daha. Geçen aydan kalan fakir bayburtun kitabı onu okucam. Başkada belirlemedim daha.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…