Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi birbirinden güzel keyifle oku yani şimdi sen hedef 9 diyorsun oyle mi. Rakibin olmadığıma şukredecem nerdeyse ,sen ezip gececekmissin beni Life light kolayliklar diliyorum
Öyle niyet ettim bakalım
Geceler ve kitaplar beni bekler

Murathan Mungan en sevdiklerimden ❤ bak şimdi özledim yakın zamanda listeme alayım.
Bir Düğün Gecesi kitaplığımda okunmayı bekliyor. Başladığında haber edersen birlikte okuruz
Ben de uzun zamandır Murathan Mungan okumuyordum. Ne alsam diye bakınırken gözüme çarptı.
Anlaştık haber veririm
O kitapları uzun vadeli olarak aldım aslında. Okuma listesi değil yani Frankenstein'a başladım, bu ayın ilk kitabı o.
Seni sarhoş edip fazla okuma yapma planları var
Ben de öyle düşündüm

Life light Canımcım şöyle bir liste yaptım ben ama var mı ortak kitabımız:) ?Eki Görüntüle 3077080
Ve bunlara ek Elena Ferrante son kitap ve aylık ortak okumamız var:)
Canım germinal ve elveda güzel vatanım ı okudum. Elimde Dune var onu ortak okuyabiliriz
Maşallah diyor susuyorum Life light
Fark ettiysen bende çok sessizim
Beyaz bayrak çekip teslim olmama ramak kala

Bende sabahattin ali içimizdeki şeytan okuyorum

Eleadora sana katılıyorum cidden bu kitabın adı betimleme olabilirmiş
Ama çok da akıcı işin tuhafı. Ben bitiririm sanırım yarın
Kesinlikle okutuyor, benim daha uzun sürmüştü bir günde bitiyorsa helal
kitabimin yanındakini kızım yaptı 9 yaşında
Waoow çok güzel
Çok güzeller keyifle oku inşallah

Kesinlikle okutuyor, benim daha uzun sürmüştü bir günde bitiyorsa helal

Waoow çok güzel

Çok güzeller keyifle oku inşallah
Yok geçen aksam bi 40 syf kadar okumuştum. Bugun öylece devam ettim, 120deyim şimdi. Bi kahve yapıp devam edeceğim. Zaten 260 syf. Yarına biter diye umuyorum

@Atalanteda 'nın minik bebesi varya 1 kitap okurum gibi birşeyler söyledi. Sen de ilk başta 7 civari hedef koymuştunya adaletli olsun diye dedim . Siz bilirsin tabi sadece oneriydi benimki
5.kitabın sayfa sayısı 900lerdeymiş ben o minik detayı atlamışım
yet07 Siz karar verin valla ben 1 tane okuyabilsem sukredicem hedef yuksekse golge etmeyeyim

Diğer arkadaşlar da uygundur derse benim için tamamdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…