Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kizi bin kişi ister biri alır :KK8:
ummhnisa ummhnisa bak üç kişi istedi sana vardım :KK53::deli:
Rapor ver bakayım bugün kaç sayfa okudun 😍 Değerli rakibem
Merak etme tatlım elini sıcak sudan soğuk suya sokmam😂😂
Henüz elime kitap alamadım rakibin biraz tembel bak ezip geçme beni tamam mı 😉😉

Yok geçen aksam bi 40 syf kadar okumuştum. Bugun öylece devam ettim, 120deyim şimdi. Bi kahve yapıp devam edeceğim. Zaten 260 syf. Yarına biter diye umuyorum 🤗
Hangi kitaptan bahsediliyor merakımı aydınlatır mısınız litfen:))

F8B1E983-E25E-4841-89AD-E668AE7F315D.jpeg

:KK8::KK8:

Dün gece oturdum ajandamı doldurdum. Bu hafta için çeşitli alanlarda hedefler belirledim.
Her gün minimum 50 sayfa okuma hedefim var. İlk gün için şimdiden 100 sayfayı geçtim ama. Hedefleri yazıya dökmek motivasyonumu arttırdı.
İnanılmaz etkiliyor ya, ben de planlayıcı kullanıyorum, doldurduğum zamanlar hem motivasyonum artıyor, hem de zamanım çok verimli geçiyor

Beğendim canım, oldukça sarsıcı, yazar zihinsel savaşını ortaya dökmüş. Ama okumadiysan bundan önce 'Onca yoksulluk varken' kitabını okumalısın bence, ondan baya bahsediyor, o romanla annesi arasında bağlantılar var yabancı kalma konuya.
Tamam canım onca yoksulluk varken’i de almıştım zaten. Önce onu okurum 😊

Tamm canimm bende zaten 4_5 okuyorum genellde. Okuduğumuz kitaplarım tavsiyesiyle belki okuruz canım..çünkü ben bu ay kitaplarımı belirlemedim daha. Geçen aydan kalan fakir bayburtun kitabı onu okucam. Başkada belirlemedim daha.
0DD502E5-1C44-48B9-BF85-D88A7180AE68.jpeg

Bunlara ilaveten bu ayın ortak okuması İstanbul İstanbul ve bugün kalan hayatımın son gününü de okumak istiyorum. Eğer bu söylediklerimin hepsini okursam kendi rekorumu egale etmiş olacam yenilsem bile keyif verecek🥰

Listem bu canım ama değişikliklere her zaman açığım☺️

Birde sırlar odasından 52 ve spiritüel yasalardan da 47 sayfa okumuşum. Ay sonunda genel toplamdan 100 sayfa düşeceğim. Haksızlık olmasın belirtmek istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X