Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi birbirinden güzel keyifle oku🥰 yani şimdi sen hedef 9 diyorsun oyle mi. Rakibin olmadığıma şukredecem nerdeyse ,sen ezip gececekmissin beni 🤭 Life light Life light kolayliklar diliyorum 😅
Öyle niyet ettim bakalım 🙃
Geceler ve kitaplar beni bekler😀

Murathan Mungan en sevdiklerimden ❤ bak şimdi özledim yakın zamanda listeme alayım.
Bir Düğün Gecesi kitaplığımda okunmayı bekliyor. Başladığında haber edersen birlikte okuruz🥰
Ben de uzun zamandır Murathan Mungan okumuyordum. Ne alsam diye bakınırken gözüme çarptı.
Anlaştık 👍 haber veririm
O kitapları uzun vadeli olarak aldım aslında. Okuma listesi değil yani 😃 Frankenstein'a başladım, bu ayın ilk kitabı o.
Seni sarhoş edip fazla okuma yapma planları var 🤣
Ben de öyle düşündüm 😂😂

Life light Life light Canımcım şöyle bir liste yaptım ben ama var mı ortak kitabımız:) ?Eki Görüntüle 3077080
Ve bunlara ek Elena Ferrante son kitap ve aylık ortak okumamız var:)
Canım germinal ve elveda güzel vatanım ı okudum. Elimde Dune var onu ortak okuyabiliriz 💜
Maşallah diyor susuyorum Life light Life light :KK17:
Fark ettiysen bende çok sessizim :sus:
Murathan Mungan en sevdiklerimden ❤ bak şimdi özledim yakın zamanda listeme alayım.
Bir Düğün Gecesi kitaplığımda okunmayı bekliyor. Başladığında haber edersen birlikte okuruz🥰

Hepsi birbirinden güzel keyifle oku🥰 yani şimdi sen hedef 9 diyorsun oyle mi. Rakibin olmadığıma şukredecem nerdeyse ,sen ezip gececekmissin beni 🤭 Life light Life light kolayliklar diliyorum 😅
Beyaz bayrak çekip teslim olmama ramak kala:rolleyes:

Ben de uzun zamandır Murathan Mungan okumuyordum. Ne alsam diye bakınırken gözüme çarptı.
Anlaştık 👍 haber veririm

O kitapları uzun vadeli olarak aldım aslında. Okuma listesi değil yani 😃 Frankenstein'a başladım, bu ayın ilk kitabı o.

Ben de öyle düşündüm 😂😂
Bende sabahattin ali içimizdeki şeytan okuyorum😊

:KK45: :KK45: :KK45: :KK45: 828C99C1-7610-42CF-B818-826F3A483AD8.jpeg

Eleadora Eleadora sana katılıyorum cidden bu kitabın adı betimleme olabilirmiş :KK45:
Ama çok da akıcı işin tuhafı. Ben bitiririm sanırım yarın
Kesinlikle okutuyor, benim daha uzun sürmüştü bir günde bitiyorsa helal 👏🏼
kitabimin yanındakini kızım yaptı 9 yaşında :KK9::KK9::KK9::KK9:
Waoow çok güzel 😍
:KK70:

Canım evde değilim ya oluşturamadım. kafamda bir kaç kitap var ama net değil.
1.Napoli 3. Kitap
2.Siddhartha
3.Kızıl Kahkaha
4.Balıkçı ve Oğlu
5.Kırmızı ve Siyah
Şimdilik bunları düşündüm
Çok güzeller keyifle oku inşallah 💜

Kesinlikle okutuyor, benim daha uzun sürmüştü bir günde bitiyorsa helal 👏🏼

Waoow çok güzel 😍

Çok güzeller keyifle oku inşallah 💜
Yok geçen aksam bi 40 syf kadar okumuştum. Bugun öylece devam ettim, 120deyim şimdi. Bi kahve yapıp devam edeceğim. Zaten 260 syf. Yarına biter diye umuyorum 🤗

@Atalanteda 'nın minik bebesi varya 1 kitap okurum gibi birşeyler söyledi. Sen de ilk başta 7 civari hedef koymuştunya adaletli olsun diye dedim . Siz bilirsin tabi sadece oneriydi benimki 😊
5.kitabın sayfa sayısı 900lerdeymiş ben o minik detayı atlamışım 🤣
yet07 yet07 Siz karar verin valla ben 1 tane okuyabilsem sukredicem 😅 hedef yuksekse golge etmeyeyim 😂

Diğer arkadaşlar da uygundur derse benim için tamamdır☺️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X