Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah çok teşekkür ederim

Yalniz nickinin hikayesini anlattığından beri senin adını görünce arkadaşının istenmeyen kardeşi geliyor aklıma
HA ha kazara hamile kalırsak bizimde aynı olur galiba benim oğlum da kesinlikle kardeş istemiyor geçen yeğenimin bebeği geldi baya gıcık oldu sevdi biz sevdik ama bir huzursuz idi

HA ha kazara hamile kalırsak bizimde aynı olur galiba benim oğlum da kesinlikle kardeş istemiyor geçen yeğenimin bebeği geldi baya gıcık oldu sevdi biz sevdik ama bir huzursuz idi
Pedagog Adem Güneş bir söyleşisinde; çocuğunuza yapabileceğiniz en büyük iyilik onun kardeşi olmasını sağlamaktır diyordu. Cok da haklı bence, kardeşlerimiz en büyük servetimiz değil mi zaten. Benim kızım çok istiyordu. Bebeğimi kaybetmemiş olsaydım muhtemelen mayıs ayında dünyaya gözlerini açmış olacaktı. Ama çocuk defterini tamamen kapattım artık. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mübarek günler hatırına.

Çok geçmiş olsun canım bilmiyordum böyle bir şey yaşadığını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…