Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pedagog Adem Güneş bir söyleşisinde; çocuğunuza yapabileceğiniz en büyük iyilik onun kardeşi olmasını sağlamaktır diyordu. Cok da haklı bence, kardeşlerimiz en büyük servetimiz değil mi zaten. Benim kızım çok istiyordu. Bebeğimi kaybetmemiş olsaydım muhtemelen mayıs ayında dünyaya gözlerini açmış olacaktı. Ama çocuk defterini tamamen kapattım artık. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mübarek günler hatırına.
Hikayemiz benziyor. Benimki de iki yıl önce Mayıs ta doğmuş olacaktı ama ben kapattım desem de soru işareti hep var. Hâlâ gebelik topiklerine bakıyorum. Hatta geçen ay tüp bebek on görüşmesine de gittim ama cesaret edip baslayamiyorum. Kızım hâlâ çok istiyor

Tünaydınlar 🌵
Güzel bir hafta sonu oluyor 💚

Eklentiler

• IMG_20220409_142109.jpg
    IMG_20220409_142109.jpg
    223,8 KB · Görüntüleme: 21
Hikayemiz benziyor. Benimki de iki yıl önce Mayıs ta doğmuş olacaktı ama ben kapattım desem de soru işareti hep var. Hâlâ gebelik topiklerine bakıyorum. Hatta geçen ay tüp bebek on görüşmesine de gittim ama cesaret edip baslayamiyorum. Kızım hâlâ çok istiyor
Olsa mi olmasa mi diye düşünüp arafta kalmak da zor. Insallah senin için mutlu olacağın hayırlı bir gidişat olur. Benim bedensel ve ruhsal sağlığım, yaşam kosullarim artik elvermiyor maalesef. Hepimiz icin hayirlisi artık 🌺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X