Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Proluk hayırlı olsun.
Teşekkür ederim Sudem Yalniz nickinin hikayesini anlattığından beri senin adını görünce arkadaşının istenmeyen kardeşi geliyor aklıma
Ramazan geldi böyle oldu Ramazan'ın ilk haftası aile ziyaretleri tamamlandı, bu gece sizinleyim
Hoş geldin o zaman Madem buradasın gel sana bir kahve yapayım köpüklüsünden sonra da Sefilleri okuyalım. Ben de artık bitirip UcanSupurge Life light ve Levaiz gibi unumu eleyip elegimi asmak istiyorum. 2.cild daha bir güzel geldi bana bir an önce buraya yetişmelisin

Hoş buldum Bende bu akşam bitiriyorum kısmetse Sefilleri 2. cilt için hiç acelem yok doğrusu Mayıs ayında okurum muhtemelen.

Bu ay ilk Agatha kitabımı okudum :) Çoktandır listemdeydi sende göre göre canım çekti resmen
Ya ben çok seviyorum eski usul polisiye romanlarını seviyorum. Eski Usul derken katilin, olayın hemen tahmin edilebildiği romanlar değil tabii. Eski mekanlarda, eski insanların başından geçmesini seviyorum. Agatha Christie bir kadın yazar olduğu için de ekstra bir hayranlığım var. Her ay okumadan edemiyorum sen hangisini okudun?

Yazar benimde sürekli aklımda ama bi türlü okumamıştım şimdiymiş doğru zaman:)
On Küçük Zenci'yi okudum ve kütüphanedeki tüm Agatha kitaplarını okurum bence:))

Yazar benimde sürekli aklımda ama bi türlü okumamıştım şimdiymiş doğru zaman:)
On Küçük Zenci'yi okudum ve kütüphanedeki tüm Agatha kitaplarını okurum bence:))
On Küçük Zenci en çok sevilen kitabıymış ama ben o kadar sevememiştim nedense. Doğu Ekspresinde Cinayet'i şiddetle tavsiye ederim

Yorumları becerebildiğimi düşünmüyordum
Böyle düşünen bir kaç arkadaşa(onlar kendilerini bilir) kesintisiz Ajdar dinleterek işkence edesim geliyor
Becerebilmek ne demek? Gayet de güzel Vallahi, ben keyif alıyorum yorumlarınızı okurken. Bazen can sıkıntısından eski yorumları bile okuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…