Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boyle düşünmen beni üzer
Od çok başka bir konu, o zaman da söylemiştim kötü demedim hiç bir zaman sadece benim beklentimi karşılamadı, bu senin tavsiye ettiğin kitaplar bana uymuyor demek değil. Kaldı ki benim tavsiye edeceğim kitaplardan da sen hoşlanmayabilirsin bunlar çok normal, ayrıca gayette zevklerimiz uyuşuyor.
O zaman olay çok başka yere gitti ve belki de yeterince anlaşılmadi demek istediğim, çünkü o zaman da kitap tavsiye etmem demiştin.

Sorun yok eleacim kitap tavsiye etmem artık dememe rağmen okuduğum güzel kitapları, yazarları herkesin okumasını ister gibi sürekli burda kitap ismi veriyorum zaten Ben de burda sizlerden aldığım önerilerle çok güzel kitaplarla tanıştım
Günaydın arkadaslar yavrum hasta ne kitap okuyabildim ne buraya girebildimm..sağlıklı günlerimiz olsun ins
Geçmiş olsun

Eşim şu an online derste fiilimsileri anlatıyor, sesi evde yankılandığı için 6.5 yaşındaki kızım oyun oynarken bi yandan onu dinliyor. Cocuk nasıl nasıl ezberlediyse artık arada sorular hakkında yorum yapıyor bir de bu zarf fiil, bu sıfat fiil diyor Büyüdüğünde bu konuyu yapamazsa bilemiyorum artik

Çekirdekten yetişiyor çocuk

Evet her bölümü bir ders niteliğinde .Bende düşündüm şu kabile beni de kalk gidiyoruz diye alsa,kendime gelsem
Ama kitabı okumak da orda olmak gibi idi bende hemen bir arkadaşıma dedim bunu sen okumalısın mutlaka diye
Bitirince birşey soracağım ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…