Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nietzsche felsefesine giriş yapmadan mı okuyalım diyorsun ağır gelmez mi
Öyle mi diyorsun, ben biraz bilgi sahibiyim yeter mi bilmiyorum tabi, başka şeyler eklemeyi düşünüyordum ama ortak okuruz diye ondan başlayalım dedik.
C Calcifer sende de vardı değil mi?

Bende dün Nail Kitapevi'nde bi kitabı not almıştım ya Eleadora onu araştırdım; Jung , Nietzsche'nin Zerdüşt'ü ile ilgili seminerler vermiş ve kitaplaştırmış. Benim baktığım kitapta Zerdüşt ve Jung'un seminerlerini konu almış.
Yani ben Zerdüşt'ü okuduktan sonra Jung'un bahsettiğim seminerler kitabını ve görseldeki kitabı okuyacağım:)

Güzel sıralama ama bu kitabı okumadan önce Jung'un hayatına ve görüşlerine bir göz atmalısın, bir de bunu okursan ( Jung dan yola çıkarak söylüyorum, kitabı okumadım) kesin Freud da okumak isteyeceksin. Nietzsche, Jung, bir de seminer kitabı falan ağır olmasın hatta beyin bile yakabilir araya zaman koyarak okunmalı. He bir de felsefeye giriş okuyorsun şu an onu da unutmayalım

Zamana yayarak okurum canım zaten bu kadar yüklemeye kesin yanar devrelerim

2 sene covid servisinde calisip bu hastaliga yakalanmadan izne ayrildim. Eşim bugun pozitif cikti. Bende suan bi belirti yok cok sukur,insallah da olmaz. Bana bulasmadan biter gider insallah.kendim icin degil bebek icin endiseleniyorum
Geçmiş olsun canım inşAllah eşin hafif atlatır ve size bulaşmamıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…