Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah baya akıcı bir kitap, ama biraz tembellik yapıyordu

Günaydın taze anne
Calcimmm ya ben bişeye yetişemez oldum
Anneler kulübü twin momkalbimi bıraktım
Sosyalimm kiraz güzelim
Taze anne hosgeldindurumlar nasil bi bildirim yap bakalim
Hosbuldum canımm durumlar biraz zor cunku minikler biri uyanıp bırı uyuyor bana hıc zaman kalmıyor sımdılık boyle devam edecek sanırım onlar alısıncaya kadar
Günaydın herkese keyifli hafta sonları

@Aspasiaa umarım bir an önce feraha çıkarsın, güzellikler seninle olsun

Oriana hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüsünler inşallah
Amiin canımm cok teşekkür ederim
Rabbim hayırlı etsin canım. Hoşgeldin taze anne
Hosbuldum teyocanım teşekkür ederimm
Hayırlı olsun canım nasılsınız
Canımm teşekkür ederim iyiyz ama uyku düzenimiz yok hıc saatte bır kalkıyolat uykusuzluktan bendede göz şişmesi falan oldu düzelicekler inşallah adapte oldukca
Günaydın canım nasılsın? Bebişler nasıl
İyiiym canım benim minnaklarla ilgilenmeye devam cok giremiyorum o yuzden

Herkes iyi mi topluca buradan sormus olayım

Kızlar merhaba. Bugün giremedim aklıma takılan bir konu var size danışmak istedim. Ben geçen hafta kredi kartıyla Boynerden alış veriş yaptım, cumartesi de 120 liralık pastane harcamam oldu. İkisi de ekstrede ya da kart hareketlerinde görünmüyor. Daha önce böyle bir şey yaşayan ya da fikri olan var mı? Bugün yaptığım harcama provizyonda görünüyor ama o harcamalar yok

Benim başıma gelmişti işlem askıda kalmış. Provizyona da düşmemişti harcamalarda da yoktu ama kart limitim azalmıştı. Bankayı aramıştım bir kaç gün sonra yansıtmışlardı. İstersen bankayınara sende.

Bu arada bende kızlardan fırsat bulup okuyayaım diye george orwell hayvan çiftliğine başlamıstım 3 gündür 30. Sayfadayım baya hızlı okuyorum maşallah
Bebekler hayırlı olsun

Boncobo geçmiş olsun

Mecburiyet e başladım.22.sayfadayim daha .

Keyifli okumalar

Çok teşekkür ederim canım. Bankayı arayayım ben de o zaman

Notre damein kamburu var 9 Şubat'ta Trump da
Gitmelisin. Bu arada ben ona giderken bir fırsat sitesinden almıştım biletini, baya fark olmuştu fiyatında. Anna da Mart ayında AKM de varmış ama bilet fiyatlarını göremedim satışa açılmamış galiba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…