Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
OO eski dönem kitabı. Bu tarz kitapları okuyunca o eski İstanbul geliyor gözümün önüne. Okumak ayrı bir zevk veriyor bana
30 sayfa okudum sabah işe gelirken gayet iyi şimdilik, bende severim eski dönem bir de tanıdık yerler olunca daha güzel. Bir de karakter hemşehrim imiş
Benliğimizden kaçmadan okuyalım ☺ Kendime bir iyilik yaptım ve dün Mucella'yı aldım

Benim de listemdeydi bu ay.yetisirse okuyacağım
Özet sayfasında sana yazdığım mesajı gördün mü ?
Görmedim canım sabah baktığımda silmiştin

ben yokum ama günaydın

30 sayfa okudum sabah işe gelirken gayet iyi şimdilik, bende severim eski dönem bir de tanıdık yerler olunca daha güzel. Bir de karakter hemşehrim imiş

Görmedim canım sabah baktığımda silmiştin
Mesajı buraya yazacağıma özet sayfasında yazmıştım yanlışlıkla , farkedince başkandan korkumdan hemen sildim. ' nahoş ' kelimesi klavyenin azizliği mi diye yazmıştım. Sabah sen benimle aynı cümleyi yazınca saşırdım o yüzden gördün mü diye sordum ☺

Kaptan biz haftasonu taşınacağız evi toparlıyoruz bir yandan da okuyorum yine ama yavaş gidiyor. Biraz da üşüttük sanıırm öksürük boğaz ağrısı vs. Çok aktif olamıyorum bilgin olsun.
Ahh canım ya. Çok geçmiş olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…