Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gündüz "Bırak ve rahatla "okudum biraz sayfa sayısı bilmiyorum.
Uykum da yok bilmiyorum ne yaparım
Gececilere selam olsun.
Aspasya online yine iyi oturmalar
Gececi tayfanın en iyi yaptığı iş kitap okumak
Ben de tekrar Niçeyi aldım elime 60 sayfa okuyup bırakmıştım, şu an devam ettim baya güzel gidiyo.
2 tane de dini kitap seçtim bu ay için verimli bir ay oluyo gibi

Gündüz "Bırak ve rahatla "okudum biraz sayfa sayısı bilmiyorum.
Uykum da yok bilmiyorum ne yaparım
Gececilere selam olsun.
Aspasya online yine iyi oturmalar
Aleyküm selam ☺
Birazdan uyuyacağım malum tatil bitti Bir gececi alıntısı yapıp öyle gideyim

"Gece herşeyin üzerini örter diye düşünür insan.Oysa gecenin örttüklerinden çok hatırlattıkları vardır. Hatirlatirken sarstikları, sarsarken suskunlaştirdikları , suskunlastirken acıttıkarı "

Bende sabah 6.30 da nasil kalkicam kara kara düşünüyorum

Eşimdede var atak oldugunda çok kötü geçirmişti aynen bu durumları yaşadı çok zor allahım kimseye yaşatmasın..inşallah bir daha yaşamazsın tatlım
Amin canım cümlemize inşallah her baş dönmesi zannediliyor ama maalesef değil o atak geldiği zaman dünya duruyor resmen

CAPE TOWN

BLOEMFONTEİN

DURBAN

DURBAN SANAT GALERİSİ VE DOĞA BİLİMLERİ MÜZESİ

GÜNEY AFRİKA

Afrika'nın güney kısmının yarısını kapsayan Güney Afrika Cumhuriyeti, kıtanın en ucunda yer alır. Güneybatı kısmında Atla Okyanusu, güneyinde Hint Okyanusu, kuzeydoğusunda Mozambik, kuzeybatısında Namibya, kuzeyinde ise Botswana ülkesi yer alır. Güney Afrika ülkesinin topraklarının iç kısmında, Lesotho devleti yer alır.

Güney Afrika Cumhuriyeti nüfusu 2020 worldometers.info verilerine göre 59.308.690'dır. Güne Afrika ülkesi, dünya nüfus sıralamasında 25. sırada yer alır. Ülkenin yıllık nüfus değişim oranı +%1.28 olarak değişim göstermiştir.
Güney Afrika ülkesinde 3 tip iklim görülür. Bunlar Akdeniz iklimi, çöl iklimi ve ılıman iklimdir. Ülke diğer Afrika ülkelerine göre daha serin denilebilir. İklimi daha yumuşak geçer ve rahatsız edici olduğu söylenemez.

Güney Afrika Cumhuriyeti, kış döneminde ziyaret edilirse daha güzel zaman geçirilebilir. Özellikle kış mevsiminin kuru geçmesi ve serin olması bunun ana nedenidir. Güney Afrika'ya Mayıs ile Eylül aylar arasında gidilmesi uygun sayılabilir. Bu aylarda genellikle turizm yoğun olur. Bu nedenle çok daha uygun fiyatlarla konaklama sağlanıp, ülke rahatça keşfedilebilir.

Yeni bir haftadan herkese günaydınlar efendim

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
Mehfam
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
WOMAN
Kukrim
JES
K Kitapkontesi
Nosking
Otrera
Oriana
Natsume
D dgdln
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
elektra
astrojurnal
firdefs
@kaybolmak
ummhnisa
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Balkiz94
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
ASSOSyal
M Migrenben
HAbibte
fesang
Cordelia
Less-is-More
A Aylakkadin
ssevilll
Brahma90
C Cledyana

Gunaydinnn

Günaydın canlarım mutlu huzurlu haftalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…