Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vertigo atağı birkaç kere geçirdim çok fena bir şey kızım bebekken çok ağlardı uykudan çığlık atarmış gibi uyanınca çocuğa bir şey oldu sanıp aniden ayağa fırladığımda başıma geldi ama ataklar çoğunlukla maksimum bir gün sürüyor diye biliyorum o zamandan bu yana çok korkarım başım sarsılsa veya aniden kalksam filan o dengesizliği hisseder gibi oluyorum aman gözüm açık her şey dönüyor hiç bir şey sabit değil gözümü kapatıyorum sanki bir çarktayım beni sürekli döndürüyorlar eğer bu şikayetler geçmiyorsa süreklilik varsa başka bir şey olabilir canım kulak kristalinden kaynaklı ise onun bir manevrası var bi arkadaşım öyle kurtuldu ama herkes her doktor yapamıyor o hareketi
Eşimdede var atak oldugunda çok kötü geçirmişti aynen bu durumları yaşadı çok zor allahım kimseye yaşatmasın..inşallah bir daha yaşamazsın tatlım😌

Şubat:KK200:
1.Kürk Mantolu Madonna:Sabahattin Ali=192
2.Şeker Portakalı:166
3.Hayvan Çiftliği:George Orwell=152
4.Amok Koşucusu:Stefan Zweig=64
5.Kayıp Tanrılar Ülkesi:Ahmet Ümit=502
6.Annemi Bir Kez Daha Görebilsem:Zana muhsen=302:KK45::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:
Her güne bir kitap Challenge mı? :KK35:

21A4E51F-2BFA-4889-822D-8F943E9A090D.jpeg :süslü::süslü::süslü:

Tanpinar - 'Huzur' alıntıları

"Haksızlığı her kabul ediş, daha büyüğünü doğuruyor "

"Bazı kapıların bize kapalı görünmesi, önünde değil arkasında durduğumuz içindir "

"Ey insanevladı ! Kendine saygıyla, hürmetle yaklaş ; çünkü sen kainatta yaratılmışların özü gözbebegisin"

"Mesele okuduklarımızın bizi bir yere götürmesinde..Hulasa , çoğumuz seyehat eder gibi , benliğimizden kaçar gibi okuyoruz. "

Zannetme ki sana kabuğunu kır diyeceğim ,o zaman dağılırsın ! Sakın kabuğunu kırma ; genişlet..ve kendine mal et, kanınla işle ve canlandır .Kabuğun kendi derin olsun "

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X