Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rüzgarın şarkısını dinle ve dans dans ekledim şimdilik favorilere.
Hiç okumadım aslında çok yabancıyım yazara, şunu oku, şuradan başla dediğin bir kitap varsa alırım önerini
Sahilde Kafka'yı ekle bence. En iyi romanı diyolla

Son düzenleme:
İphone kullanıyorum ona bakıyım o zaman belkide vardır bnde
Habibi sana bir link atacağım özelden or siteden indir iPhone da kitaplar uygulaması var zaten indirdiğini ordan aç epub şeklinde oku çok güzel bazı kitapların epubu yok pdf oluyor eğer siteye üye olursan ePub’a dönüştürüyor

Sahilde Kafka'yi ben sevmemiştim belki de anlayamadım bilemiyorum. Sonunu da bağlamamış her şey muallakta kalmış gibi geldi bana
Yazarın tarzı bu. Bitmemiş gibi his çoğu kitabında var. Daha çok sonunu omuyucuya bırakıyor, kültür farkından da kaynaklanıyor bence

bence herkesin okuması gereken bir seri. uzun uzun yazarım ama spoi vermekten korkuyorum eleam
inşallah sen okuyunca da konuşalım üzerine
Yerdeniz bi ara bakmıştım 6 kitaplık seri idi demi canım? Uygulamada baktım şimdi tek kitap gözüküyor bin küsur sayfalı. O hepsinin toplamı mı?

yerdeniz
atuan mezarları
en uzak sahil
ama 3 de bitmiyo levom. devamı vardi.
tehanu
öteki rüzgar

ama benim de favorim atuan mezarları

bide yerdeniz öyküleri diye bi öykü kitabı var ayrica:)
Bu sıra ile mi okuyoruz notercim

Sevdiğim kitapları en verimli zamanda okuyayım hakkını vereyim diye diye okumadan öyle kenarda duruyor

Yerdeniz bi ara bakmıştım 6 kitaplık seri idi demi canım? Uygulamada baktım şimdi tek kitap gözüküyor bin küsur sayfalı. O hepsinin toplamı mı?

içindeki yer deniz öyküleri bağımsız bi hikaye kitabı canım. ben onu okumadım mesela. başladım ama bitmedi galiba. Aslında seri beş kitap:)
levazie yazmıştım isimleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…