Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay şu an tipim resmen bu kafamda ekstradan tülbent bağlı sıkıca
Migren yükleniyor....
Ben de aynen bu haldeyim. Mehfam seninde mi migren var çok yoruyor bir de ben parolla idare ediyorum hamilelikten önce can dostum relpax vardı. Artık sadece parol var aramızı iyi tutmaya çalışıyorum

Ben de aynen bu haldeyim. Mehfam seninde mi migren var çok yoruyor bir de ben parolla idare ediyorum hamilelikten önce can dostum relpax vardı. Artık sadece parol var aramızı iyi tutmaya çalışıyorum
Parol mü Allah sabır versin çok zor.

Ben de parol kullanıyorum, çok şükür iyi geliyor.
Ama geçenlerde 3 gün süren bir baş ağrım oldu, ilaç vs hiç etki etmedi. Migrenim yok gerçi ama, ara ara baş ağrılarım tutuyor. Rabbim şifa versin o ağrı ne zordur bilirim, korona olmuştum o zaman o şiddetli ağrıyı yaşamıştım. Ya Rabbim bu nasıl bir ağrı diyordum, ben ömrümde bu kadar şiddetli bir baş ağrısı çekmedim.

Gençayın nane yağı var, baya etkiliymiş baş ağrısına. Onu da kullanabilirsin bazen, rahatlatır.

Nane yağını kullanmıştım etki etmedi çay ağacı yağı iyi geliyor masaj yaparken.

Kütüphane gibi düzenlisin maşallah başkan kitaplar yazarlara, yayınevlerine göre düzenlenmiş. Tam bir başak

Kağıt Ev'i okumuş muydun senin kitap tasnifini görünce aklıma ilk o kitap geldi
İnanırmısın o kitap yok bende
Aslında burcum ikizler ama yükselenin Başak. Simetri takıntılığı var bende sanırım. Jilet gibi durmalı gözüme batmamalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…