Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende merak ile almistim. Dunya kargo parasi verdigime yaniyorum
Agir gelmisti bana ve ilk sayfalardan itibaren biraktim. Bir ara tekrar okumayi deneyecegim

Gunaydin kizlar
Hosgeldin C Calcifer
Nar ağacı dili ağır değil bana göre ama olaylar örgüsü yavaş giden bir kitap diye düşünüyorum. Bilindik sürükleyici değil ama çok kıymetli bana göre. Mücella kitabı yine durağan ama az daha sürükleyici.

kitap zevki ve tarzı oturmuş bi insan için dediklerin çok makul eleam. bence de her kitap herkese göre değil.

ama yeni yeni başlayıp da her aklına geleni her gördüğünü her tavsiyesi okuyup da beğenmedim demek biraz bencilce geliyo bana.

o yüzden ben de çok beğendiğim bi kitap olmayınca tavsiye etmiyorum sadece kitaptan bahsedip geçiyorum.
ha benim de kitap zevkim sizler kadar oturmamistir daha ona da eminim.

Muhteşem fikirdi önümüzdeki ay Momo var planımda Mrsay
Calci Nar ağacını öneriyordu sanırım.
O zaman senin tatlı sevdiceğine şans verelim hemen
İlk Bekiroğlu kitabım olacak benim de ne zaman başlayalım ?
Kabil deme bana Körlüğün yazarı değilmişçesine bir his bitiremedim zaten

Ela zaten beğenmedim demiyorum beni doyrumadı ya da bana uymadı diyor.ben bile artık o okurken diyorum bu kitabı sevemez diye

Ela zaten beğenmedim demiyorum beni doyrumadı ya da bana uymadı diyor.ben bile artık o okurken diyorum bu kitabı sevemez diye

ben sadece kendi düşüncemi yazdım canısı. kitaplari elbette eleştiririz. ama bi birikim lazım bence eleada var o birikim kendi tarzı oturmuş. ama bende yok mesela benim daha yolum var.
o yüzden ben hala özetlere ne yazacağımı düşünüyorum

Ben daha cok benim türkce seviyeme dili/yazilimi agir geldi diye hissetmistim galiba 3sene önce almistim. Dedigim gibi hala okumayi düsünüyorum. Ama ne zaman Allah bilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…