Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

Bad boyy çok fazla wattpad kitapları okumuş galiba

Uzakdur incitir

Kişisel gelişim şart. Bu iş parayla vs değil. Öncellikle oyunu bırakın size hiçbir faydası yok. Kişisel gelişimle ilgili uzman videoları izleyin önerileri de değerlendirin ama. Tutkunuz hedefleriniz olsun hayatta, birçok konuda bilgi sahibi olun. İlişki konularını akışına bırakın. İleride kafanıza uyan biri olduğunda bırakın o kişi gelsin teklif etsin. Zorlayarak hiçbir ilişki güzel kurulmaz, baştan hata etmişsin.

Zorladım değil de, işte... Bilmiyorum ya, karışığım, zorlamadım ama ben teklif ettim, haklısınız.

Sonra da 2. Sayfa haberlerine konu olan o kadın ol !

Degil mi? 10- 15 sene once metin2 muhabbeti vardi, oyun bagimlisi cocuklar, habire para harcayan yetiskinler falan, cocugun biri hesabi calininca intihar etmisti, haberlere falan cikmisti. Hala oynaniyormus demek.
Kardeşim internet kafeye koşardı oynamak için. Adam şuan 27 yaşında metin2 oynasana desem totosuyla güler

Çok film izliyosun sanırım

Kusura bakma da akil var mantik var. Midem bunaldi o kadar söyleyeyim

26 yaşındayım ama bazı problemlerim var, aşamıyorum...
Ben sana soyleyeyim bazıları bu yolu bile isteye seciyor, problemlerin bahanesine siginiyor. Aklın kit mi ? Hiç mi etrafında insan yok, parka bahçeye bir çık bakalım gerçek hayatta insanlar nasıl ? Yok hayatina dokunan kadın olacağım bilmem ne ! İçim şişti de banlanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…