Hoşbeş Sayfası

Evet onları iyi bir yere saklayayım.Tek ganimetlerim onlar.

Tamam hadi çık başka bir şey yazmıyorum:)))

Bak bir yaşını öğrendim , buraya da ayağımı attım artık aslıcım

Tüm topik ahalisine selam vereyim

Diğer topikleri kolaçana kaçayım

Bak bir yaşını öğrendim , buraya da ayağımı attım artık aslıcım

Tüm topik ahalisine selam vereyim

Diğer topikleri kolaçana kaçayım

Sen de diğerleri gibi bir selam verip uğramamazlık yapma:)Niyeyse buraya selam veren bir daha gelmiyor.Çok korkuncuz galiba:)

Sen de diğerleri gibi bir selam verip uğramamazlık yapma:)Niyeyse buraya selam veren bir daha gelmiyor.Çok korkuncuz galiba:)

Kim ben miiiii ?

Az değilim bende , dakikada 3 topiğe hal hatır sorup , aynı zamanda fasulye ayıklayabilirim

Yeter ki buralarda olayım , laflarız aslıcım , aşk olsun .

Hemn göz ucuyla baktım , sayfanın yaş ortalaması bana epey uygun

Ooo marifet o biçim yani.

Tabi ya gelin bazen sefil kalıyorum buralarda.

Evet yaşlar birbirine yakın burada.Biz başka bir forumda tanıştık seneler önce.Buraya taşındık.Ben seneler önce üye oldum. Arkadaşlarımı da buraya davet ettim.Hep izleyici olarak buradaydım daha çok.Bu sene arap atı gibi açıldım.

Son düzenleme:

Bu sene çoştun çoştunnn , bir bdv de falan görmüyorum seni , bir de siyasette .

Yemek , yarışma , gey,k sohbeti dedin mi maşallahın var

Oooo ne güzelmiş yaa , eski arkadaşsınız o zaman .

Bu sene çoştun çoştunnn , bir bdv de falan görmüyorum seni , bir de siyasette .

Yemek , yarışma , gey,k sohbeti dedin mi maşallahın var

Oooo ne güzelmiş yaa , eski arkadaşsınız o zaman .

Bir derdim vara girersem kesin ban yerim:)Ben biraz doğrucu davutum.Bunun bayanların hoşuna gideceğini sanmıyorum:)Geyikte de muhabbeti severim.Çenem kuvvetlidir görüldüğü üzere.Yemeğe zaten ezelden düşkünüm.Siyaset sıkıyor beni.Ama bakayım arada oraya da:)

Evet 2006-2007 senesinden beri tanışıyoruz.

Son düzenleme:
Aus siz geleli sayfanın reytingi baya artmış.Seveniniz çok galiba:)

Son düzenleme:
Aman inşallah sevenlerimizdir

Düşmanlarımız takipte olmasın da

Yok yok dosttur onlar:)

Ben de burada çok kişiyi takip ettim.Ama bir süre sonra herkes kayboluyor buradan.Bazılarını hala merak ederim:)

Buraya yazacağım diye filmciyi ararken başkasını aramışım:)

Son düzenleme:
Yok yok dosttur onlar:)

Ben de burada çok kişiyi takip ettim.Ama bir süre sonra herkes kayboluyor buradan.Bazılarını hala merak ederim:)

Buraya yazacağım diye filmciyi ararken başkasını aramışım:)

Dostlara sesleniyorum o zaman ;

Uzaktan takip etmeyin gelin kaynaşalım

Dışardan göründüğüm kadar soğuk değilimdir

Seninde izlemediğin film yoktur şimdi ?

Dostlara sesleniyorum o zaman ;

Uzaktan takip etmeyin gelin kaynaşalım

Dışardan göründüğüm kadar soğuk değilimdir

Seninde izlemediğin film yoktur şimdi ?

Soğuk değilsin bence.Sadece tanımadan mesafeni koruyorsun:)

Film izlemek mi?Hiç izlemem.Kaç senedir buradayım izlediğim film sayısı bir elin parmağını geçmez.Sıkılıyorum,saçma geliyor daha bir sürü şey işte.)

Muko ablaaaaaaa yemin ederim sayfayi acmadan once sen geldin aklima.20 sinde gelirim demissin bugun 21 oldu gelmedi bak dedim.cok ozlemisiz birakma biz kuzucuklarini bi daha (
Asli benim de aklima geldi birkac sey not edeyim yazayim sana.
Sayfa amma hareketlenmis yeni
arkadaslar hosgelmisler.
Eltine de gecmis olsunu muko abla.
Resim paylas bizimle.

Evet Filizcim, pek şenlikli oldu burası bugün. Mukaddes abla geldi, diğer forumlardan arkadaşlar geldi.

Mukaddes abla, eltine geçmiş olsun diyorum ben de. Neyse, cana geleceğine mala gelsin.

Günaydın kızlar.
Hayırlı olsun, soğuk algınlığı sezonumu açmış bulunuyorum. Hava serinledi ya, termometre gibiyim valla, hemen hasta oldum. Boğazım yanıyor, burnum akıyor, yazık bana

Son düzenleme:
Günaydınlarrr.

Simitli geleneksel pazar kahvaltımı yapıp geldim.

Selen geçmiş olsunDaha şimdiden nezle olduysan kışın napacaksın.Sen küçükken iyi beslenmemişsin galiba.Onun için bünyen çok zayıf.Ben doğmuşum babam işe girmiş.Annem seni kutu kutu mamalarla besledim der.Bolmuş yani.Çocukken her otu yerdik.Sümbül ağaçlarının sümbüllerini,lahananın köklerini,bezelyenin içlerini.Onun için kolay hasta olmam.Temel sağlam:)

ÇITIR ÇİKOLATA

Kadayıflar 10 dakika fırınlanır veya ocakta çevrilir.2 paket 80 gr'lık bitter çikolata benvari usulü eritilir.Kadayıfla karıştırıp,içine ceviz parçaları atılır.Kahve fincanlarına koyulup ters çevrilir.Dolapta dondurulur.

Akşam saat ikiye geliyordu yattım.Tarihin Arka Odası vardı ona takıldım.Atatürk'ü anlatıyordu eski bir albay.Atatürk'ün baba tarafından 184,anne tarafından da 102 kişi varmış şu an hayatta olan akrabaları.Baba tarafı İslenderun,Osmaniye tarafında yaşıyormuş.Aslında Konya Karaman'dan göç etmiş dedesi Selanik tarafına.Trablusgarb Savaşında yüzüne kılıç darbesi geliyormuş.Geri çekilince duvara gelmiş.Duvarın tozu gözüne girmiş.Onun için gözü problemliymiş hep.Sinirlenince oynarmış.Son sözü Aleyküm Selam olmuş.Kafasını kapı tarafına çevirip öyle demiş.Adam Kuranda araştırdım azraili görüp öyle dedi diyor.Bunları bilmiyordum.Okulda ne anlatıyorlar ki.Bunları merak ediyoruz işte.Tarifçiler de araştırmazsa birşey bileceğimiz yok.Programın daimi tarihçisi adama dedi ki Atatürk 1930'dan sonra hiç cuma namazına gitti mi?Yok din hakkında konuştu mu?Resmen adama dinsiz demek istiyor.Adam da belgeleriyle kuran okuduğunu,biri okurken yanlışları düzeltecek kadar Kurana hakim olduğunu anlattı.Murat Bardakçı kadar saygısız,densiz bir adam görmedim.Hep o konuşacak,hep o anlatacak.Milletin lafını da kesiyor.Onunki kesilirse de lafımı kesme diye azarlıyor koskoca adamları.Yanındaki tarihçinin de ondan aşağı kalır yanı yok.Pelin Batu vardı ya bir ara orada.Onu da sevmem ama bir programda kıza yapmadıkları kalmamıştı.Kadın diye sen bilemezsin mantığındaydılar.Okumuşlar ama adam olamamışlar.

Son düzenleme:
Yolda çocuğun biri başbakana elma vermiş.Yollarımızı yapmazsanız haram olsun demiş yüzüne karşı.

Öyle tabii Atatürk'ün dini bilgisi de varmış, dine saygısı da.Onlar gibi ne dini ne de dinsizleri kullanmış.
Murat bardakçı'ya ben de sinir oluyorum, hep ben bilirim havalarında.Tam sen bilirsin de, hep sen konuşacaksan milleti niye getirdin oraya o zaman?
Evet ben de okumuştum Atatürk'ün baba tarafının Konya Karaman dolaylarından geldiğini.Bir de adamcağıza göçmen gavur derler, pislikler.

Okumak, iyi programları izlemek lazım. Yoksa okul kitaplarından ne öğreniliyor ki. Hele şimdiki eğitim sistemi, evlere şenlik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…