Hoşbeş Sayfası

Aslı, ne güzel olmuş böyle. 34:Senin yemek forumu arkadaşların da gelmişler. Nevreste ve diğer arkadaş. Sayımız artsın tabii, çok güzel. Sohbet konularımız da çeşitlenir.
Evet ya iyi oldu gelmeleri.Malum ben biraz gevezeyim. Siz de az konuşuyorsunuz.Sohbet ederiz birlikte.

Demek zeytinyağı da var. İyi ben bunu not edeyim, uygularım mutlaka...

O krokan nasıl güzel görünüyor. Aslı ya, nasıl üşenmiyorsun boğaz için. Ne güzel.

Benim aklımdan geçiyor hep, ama üşeniyorum, yapmıyorum bir sürü şeyi. Yapınca da güzel oluyor aslında, elimin lezzetli olduğunu söylüyorlar. Özel şeyler, tatlılar, hamurişleri falan sık yapmıyorum.Yoksa günlük yemeği hergün yapıyorum.

Hava soğudu.Yağmur da yağıyor.

Bizim diğer siteye niye girilmiyor yahu.Özledim valla.Bazı diziler hakkında bir iki çemkireceğim içimde kaldı.Bir biz giremiyoruz heralde

Yok canım, estağfurullah. Ben de severim konuşmayı. Ama işte bilgisayarda bazen konu akmıyor. Böyle daha fazla kişi olunca, daha bir akıcı olur sohbetler. Sevindim...

Mukaddes ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Hoşgeldin abla.:119::124:

Mukaddes ablam,geldin hoşgeldiiiinnn

Ayyy, birden altta muki diye görünce gözlerime inanamadım. Seni seviyorummmm...

Son düzenleme:
Yap canım cilde bakmak lazım.Gerçekten bir gece kremlerimi sürmeyince ertesi gün farkediyorum.

O tarif çok kolsay ki.On dakika sürmedi.Çay suyunu koydular,çay olana kadar oldu yedik bile:)Bizim mutfak pastane mutfağı gibi çalışır.Hamurişi çok seviyoruz.Annem yemek bulamasın yapmaya börek açar,sacda hamurişi yapar.Ona kolay geliyor.Ailece boğarsağız yani:)Ama bir tek ben niye kilo alıyorum bilmiyorum.:84:

Abla çok özledik seni.

Niye bu kadar kaldın Armutlu'da.Memati eniştenin keyfi yerindeydi galiba İstanbul'u istemediğine göre.

Hu huu merhabalar ... Nihayet geldim efendim. Şükür kavuşturana
Nasılsınız canlarım .Haliniz keyfiniz yerindedir inş.Hepinizi nasıl özledim . Bilemezsiniz .
Sizlerin de beni özlediğinizi umarak en yakın zamanda Armutlu hatıralarımdan bir kaç resim paylaşıcığim.
Fekat resim şeysi dolu olduğundan önce boşaltmamız lazımmış ondan sonra kokoş ablanızı görürsünüz inş.

Sayfalar çok yoğun şarkılar tarifler sohbetler almış başını gitmiş ..Hepsine zaman buldukça bakıcığım.

Aramıza katılan yeni arkadaşlar da hoş gelmişler

Abla biz iyiyiz çok şükür.Ben yemek işine fena sardım.Hatta burada yarışmaya bile katıldım.Sondan üçüncü oldum galiba emin değilim.Resimleri merakla bekliyoruz.

canım canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hoşbulduk çok özür dilerim Aslı'cım parmaklarım durmuş ben yazasıya kadar sen yazmışsın bile.
Ablacığımmmmmm.Valla özledik ya.Bir daha bu kadar uzun kalma oralarda.Açığı kapatman lazım.Bol bol yazarsın artık:)

Canım benim, ne güzel oldu. Biz Aslı'yla yazışırken birden seni görmek.
Emel'le Filiz de geliverseler ya...

Ablacığımmmmmm.Valla özledik ya.Bir daha bu kadar uzun kalma oralarda.Açığı kapatman lazım.Bol bol yazarsın artık:)

canımmmmmmm Ben de nasıl özledim seni hepinizi ayrı ayrı . Haaa haa uzun kalma mı diyorsun halbuki ben şu kızları hale yola koyunca temelli Armutlu'da oturmak istiyorum .Bu sefer ayrılmak hiç istemedim gelirken ağladım inan ki

Abla sen oraya gidince sensiz mi kalacağız.Net alırsın o zaman dimi.Tabi daha güzeldir,sakindir orası da biz ne olacağız.

Emel'i aradım şimdi.Evdeyse internete girsin diye,otobüsteydi, dayısını ziyarete gidiyormuş. Çok selam söyledi. Akşama gelirsem girerim dedi.

Canım benim, ne güzel oldu. Biz Aslı'yla yazışırken birden seni görmek.
Emel'le Filiz de geliverseler ya...

Sağ ol canım benim benim için de burda olmak çok güzel .Yalnız beni heyecan sardı niye ki anlayamadım.
Uzun zamandır yazmadığım için herhalde.

Üzülme Aslı. İleride Armutlu'ya taşınırsa bilgisayar ve internet olur mutlaka, bizimle bağlantıyı koparmaz Mukaddes abla

Diğer siteye girebildim.Yorum bile yazdım.:124:Ohh be rahatladım.Ama çok geç açılıyor sayfa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…