Hoşbeş Sayfası

Üzülme Aslı. İleride Armutlu'ya taşınırsa bilgisayar ve internet olur mutlaka, bizimle bağlantıyı koparmaz Mukaddes abla:KK34:

Mukaddes abladan evet net alırım demesini bekliyorum:)

Abla sen oraya gidince sensiz mi kalacağız.Net alırsın o zaman dimi.:KK5:Tabi daha güzeldir,sakindir orası da biz ne olacağız.:KK5:

Yok Aslı'cım bensiz ben de sizsiz kalmayacağım . Çünkü enişten önümüzdeki sene net alacak kızlara söz verdi.
Evet o kadar güzel ki balkonda çektirdirdiğim resimleri görünce bana hak vereceksin tatlım .
Merak etme hep beraber olacağız Sizi bırakmam. Asla..

Yok Aslı'cım bensiz ben de sizsiz kalmayacağım . Çünkü enişten önümüzdeki sene net alacak kızlara söz verdi.
Evet o kadar güzel ki balkonda çektirdirdiğim resimleri görünce bana hak vereceksin tatlım .
Merak etme hep beraber olacağız Sizi bırakmam. Asla..
:119::119::119:

Çok sevindim bu işe.:KK16:Denize nazırdır dimi.Kışları da sakin olur tam kafa dinlemelik.Gidin bari izin verdim.:KK1:

Emel'i aradım şimdi.Evdeyse internete girsin diye,otobüsteydi, dayısını ziyarete gidiyormuş. Çok selam söyledi. Akşama gelirsem girerim dedi.

Selen'im sana geç dönüyorum canım . Ablan hamlamış :KK1: Eski atikliğimi kaybetmişim yahuuu::KK6:
İyi yapmışın canım benim Emel'im muhtemelen evdedir ,uyuyordur diye düşünüyordum.:KK1:

Demek dışardaymış. Sağ olsun :KK16:. Akşama gelince görüşürüz inş

:119::119::119:

Çok sevindim bu işe.:KK16:Denize nazırdır dimi.Kışları da sakin olur tam kafa dinlemelik.Gidin bari izin verdim.:KK1:

Ben de içimden çok sevindim :KK1: Hem sizden hem de malum kişiden uzak kalmak bana yaramıyor Aslı'cım.
Vaz geçemiyorum sevdiklerimden .Napiyim suç ben de mi????:21:
Aynen canım sakin sesiz evim de denize nazır of off çok güzel karşımda Mudanya hemen üzerinden yükselen Uludağ'ın karlı tepeleri geceleri ışıl ışıl geçen gemiler balıkçı motorları denize vuran ayın ışıkları , denizde oluşan yakamozlar .. muhteşem bir manzaramız var Aslı'cım . Görmeniz lazım.

Son düzenleme:
Ben de içimden çok sevindim :KK1: Hem sizden hem de malum kişiden uzak kalmak bana yaramıyor Aslı'cım.
Vaz geçemiyorum sevdiklerimden .Napiyim suç ben de mi????:21:
Aynen canım sakin sesiz evim de denize nazır of off çok güzel karşımda Mudanya hemen üzerinden yükselen Uludağ'ın karlı tepeleri geceleri ışıl ışıl geçen gemiler balıkçı motorları denize vuran ayın ışıkları , denizde oluşan yakamozlar .. muhteşem bie manzaramız var Aslı'cım . Görmeniz lazım.
Aynen ben de öyleyim:)

Abla sizin eve taşınabilirmiyim.:KK1:Ahh bizim de öyle bir manzaramız vardı da yeni binalar yüzünden hep kapandı.Anlattığına göre gerçekten çok güzelmiş.O manzara bırakıp gelinir mi be abla.Kızlar yüzünden dimi.Onlar büyüdüler artık kendi kendilerini idare edemezler mi?

Abla yarışmaya katıldım dedim okudun mu?Beğenmediler benim böreğimi.:KK5:Şevkate ihtiyacım var.:KK43:

Aynen ben de öyleyim:)

Abla sizin eve taşınabilirmiyim.:KK1:Ahh bizim de öyle bir manzaramız vardı da yeni binalar yüzünden hep kapandı.Anlattığına göre gerçekten çok güzelmiş.O manzara bırakıp gelinir mi be abla.Kızlar yüzünden dimi.Onlar büyüdüler artık kendi kendilerini idare edemezler mi?

Tabi ki taşınabilirsin canım . Hatta şu an bile gidip kalabilirsin mis gibi temizleyip geldim .
Aslı'cım bizim önümüzde de arsa var bu gün bina yapılsa bizim alt katların önü kapanır ama ben en üstte olduğum için kapanma şansı hiç yok . Bir de eski imar . Altı katlı bizim bina . Şimdi beş kattan fazla yapamıyorsun . Her şekilde önüm açık manzarama kimse el koyamaz yani.Ah ah sorma geldik işte . Kızların yüzünden tabi . Yarın mimarın kep atma töreni var . Pazartesi yüksek lisans başlıyor . Dişcinin de okulu haftaya açılacak.Aslında her sene bırakıp giderim diyorum bir türlü kıyıpta gidemiyorum. Birde binaya gündüz gözü hırsız girdi . Eltimin altınları neyi varsa çalındı . Şimdi bırakıp nasıl gidersin . Bundan sonra hiç bırakıp gidemem.

Abla yarışmaya katıldım dedim okudun mu?Beğenmediler benim böreğimi.:KK5:Şevkate ihtiyacım var.:KK43:

Yavrum hiç okuyamadım ki son sayfadan dalıverdim içeri:KK1:

Beğenmediler mi ..? halt etmişler onlar:KK20: Onlar senin ne kadar marifetli olduğunu bilmiyorlar ondan annem :KK16:
Bilseler nasıl dehşet tatlar yarattığını parmaklarını yerler.Boşver Aslı'cım hoşaftan anlamayan kuzu meee onlar .:KK33:
Sen moralini bozma birtanem :KK16:seni bizler biliyoruz ya o bize yeter.:KK16:

Tabi ki taşınabilirsin canım . Hatta şu an bile gidip kalabilirsin mis gibi temizleyip geldim .
Aslı'cım bizim önümüzde de arsa var bu gün bina yapılsa bizim alt katların önü kapanır ama ben en üstte olduğum için kapanma şansı hiç yok . Bir de eski imar . Altı katlı bizim bina . Şimdi beş kattan fazla yapamıyorsun . Her şekilde önüm açık manzarama kimse el koyamaz yani.Ah ah sorma geldik işte . Kızların yüzünden tabi . Yarın mimarın kep atma töreni var . Pazartesi yüksek lisans başlıyor . Dişcinin de okulu haftaya açılacak.Aslında her sene bırakıp giderim diyorum bir türlü kıyıpta gidemiyorum. Birde binaya gündüz gözü hırsız girdi . Eltimin altınları neyi varsa çalındı . Şimdi bırakıp nasıl gidersin . Bundan sonra hiç bırakıp gidemem.

Teklif etmen yeter ablacığım.:KK16:

İşte parası olanlar evlerinin önündeki arsayı satın alıyorlar ev yapılmasın diye.Siz de öyle birşey yapabilirsiniz.Ama senin önün kapanmıyormuş paraya yazık:)Ne çabuk mezun oldu.:KK53:Daha dün gibi.Seneler ahh seneler ne çabuk geçiyor böyle.:KK31:Tühhh gitti mi altınlar.:26:Geçen gün de ablamın binasına girmiş çingene kadınlar.Komşu şüphelenmiş.Bunlar da kapıları açamadılar heralde aşağı inerken komşu bir bahaneyle bunları oturtup polisi aramış.Alıp götürmüşler.Her yerde var yani.Sizin bütün akrabalar aynı binada göz kulak olurlar ama aklın kalır tabi.Arada gel git yap öyle de olur.

Yavrum hiç okuyamadım ki son sayfadan dalıverdim içeri:KK1:

Beğenmediler mi ..? halt etmişler onlar:KK20: Onlar senin ne kadar marifetli olduğunu bilmiyorlar ondan annem :KK16:
Bilseler nasıl dehşet tatlar yarattığını parmaklarını yerler.Boşver Aslı'cım hoşaftan anlamayan kuzu meee onlar .:KK33:
Sen moralini bozma birtanem :KK16:seni bizler biliyoruz ya o bize yeter.:KK16:

Dimi abla.:KK16:Zaten ablam bütün pastırmayı bitirdiğim için kızdı:)İki saatte uğraştım.:KK19:Ama yine katılma isteğim var.:KK52:Bu sefer sütlü tatlılar.Dansöz memesi diye bir tatlı var onunla katılsam siteden atarlar mı acaba beni.:KK9:

Böreğim bu abla.

http://www.kadinlarkulubu.com/borekler/648228-firinda-pacanga-boregi-sponsorum-arzunun-mutfagi.html

Son düzenleme:

Oyy Aslıcım, nasıl beğenmezler senin böreğini? Onlar börekten anlamıyor:KK4:
Bizim sitede o haftanın en çok okunan yazılarından biri oldu senin börek...

Selen çıkmış . Geç yazdım diye bana darıldı mı acaba .:KK19:

Aslı'cım ben de çıksam sen de bana darılmazsın di mi canım benimm .
Malum işler çok .Buradayım artık sık sık görüşürüz bundan böyle . Sayfalara da bakmak istiyorum bakıyim neler paylaşılmış .
Hepsini merak etmekteyim.

Aslı'cım son olarak Kıraç'tan 'Beddua' yı ekleyip çıkıyorum . Çok seviyorum bu şarkıyı .Dinle bakalım sen de beğenecek misin .
üzerinde konuşuruz sonra..
Çok öpüyorum canım. Hadi kal sağlıcakla.:KK16:

KIRAÇ- BEDDUA - YouTube

Oyy Aslıcım, nasıl beğenmezler senin böreğini? Onlar börekten anlamıyor:KK4:
Bizim sitede o haftanın en çok okunan yazılarından biri oldu senin börek...

Dimi canım.:KK16:Yok ya ben espri yapıyorum.Görsel olarak diğerleri daha hoştu tabiki:)

Selen çıkmış . Geç yazdım diye bana darıldı mı acaba .:KK19:

Aslı'cım ben de çıksam sen de bana darılmazsın di mi canım benimm .
Malum işler çok .Buradayım artık sık sık görüşürüz bundan böyle . Sayfalara da bakmak istiyorum bakıyim neler paylaşılmış .
Hepsini merak etmekteyim.

Aslı'cım son olarak Kıraç'tan 'Beddua' yı ekleyip çıkıyorum . Çok seviyorum bu şarkıyı .Dinle bakalım sen de beğenecek misin .
üzerinde konuşuruz sonra..
Çok öpüyorum canım. Hadi kal sağlıcakla.:KK16:

KIRAÇ- BEDDUA - YouTube

Selen burada abla darılmaz o.

Tamam abla görüşürüz.Tekrar hoşgeldin.:KK16:

Şimdi dinliyorum şarkıyı.:KK16:

Mukaddes ablam, darılır mıyım hiç? Buralardayım.
Çık tabii, işin gücün vardır. Görüşürüz.Tekrar hoşgeldin.

Teklif etmen yeter ablacığım.:KK16:

İşte parası olanlar evlerinin önündeki arsayı satın alıyorlar ev yapılmasın diye.Siz de öyle birşey yapabilirsiniz.Ama senin önün kapanmıyormuş paraya yazık:)Ne çabuk mezun oldu.:KK53:Daha dün gibi.Seneler ahh seneler ne çabuk geçiyor böyle.:KK31:Tühhh gitti mi altınlar.:26:Geçen gün de ablamın binasına girmiş çingene kadınlar.Komşu şüphelenmiş.Bunlar da kapıları açamadılar heralde aşağı inerken komşu bir bahaneyle bunları oturtup polisi aramış.Alıp götürmüşler.Her yerde var yani.Sizin bütün akrabalar aynı binada göz kulak olurlar ama aklın kalır tabi.Arada gel git yap öyle de olur.

Yok Aslı'cım evin önündeki arsa değilde başka deniz kenarı yeni bi yer aldı enişten oraya dublekse taşınırız diyo ben de istemiyorum bakalım ne olacak .Ya sorma canım benim seneler at gibi hızına yetişmek ne mümkün.
Gitti canım tek altınlar olsa iyi .Kameradan gördük senet sepet dolu kasacığıda koltuğunun altına sıkıştırmış babasının çiftliğinden çıkar gibi rahat rahat çıkıyo binadan .
Affern bak nasıl akıllılık etmiş . Evet aynı binadayız ama kimsenin ruhu duymamış karşı daire ve üstte insanlar varken girmiş ne cesarettir dimi hem de gündüz öğlen gibi.
Bizim hınzırlardan ses yok :KK1:gitti canım bilezikler .

Mukaddes ablam, darılır mıyım hiç? Buralardayım.
Çık tabii, işin gücün vardır. Görüşürüz.Tekrar hoşgeldin.

oyy kıyamammm dedim kırıldıysa telefon eder göynünü alırım.:KK16:
Evet işler çok Selen'im . Kızlar da yarın için alışverişe gittiler .
Sağ ol birtanem sizleri gördüm çok daha hoş oldum.
:KK16:

Kalın sağlıcakla. Görüşürüz.:KK16:

Yok Aslı'cım evin önündeki arsa değilde başka deniz kenarı yeni bi yer aldı enişten oraya dublekse taşınırız diyo ben de istemiyorum bakalım ne olacak .Ya sorma canım benim seneler at gibi hızına yetişmek ne mümkün.
Gitti canım tek altınlar olsa iyi .Kameradan gördük senet sepet dolu kasacığıda koltuğunun altına sıkıştırmış babasının çiftliğinden çıkar gibi rahat rahat çıkıyo binadan .
Affern bak nasıl akıllılık etmiş . Evet aynı binadayız ama kimsenin ruhu duymamış karşı daire ve üstte insanlar varken girmiş ne cesarettir dimi hem de gündüz öğlen gibi.
Bizim hınzırlardan ses yok :KK1:gitti canım bilezikler .

Bu müteahhitlerin de bu derdi var işte.Adamlar için sorun yok da kadına dert.Yeni bir ev yaparlar hop oraya taşınalım.Başka bir yer yaparlar hop oraya:)

Aaaa kamera da vardı demek.:KK53:Yüzü görünmüyorsa bulamıyorlar tabi.Senetlere çare bulunur da gitti altınlar.:KK50:Anammm benim de bir iki altınım,bileziğim var öylece duruyor çekmecemde.Kapıyı kitleyip gidiyoruz bazen.İyi bir yere saklayayım bundan sonra.

Dimi canım.:KK16:Yok ya ben espri yapıyorum.Görsel olarak diğerleri daha hoştu tabiki:)

Selen burada abla darılmaz o.

Tamam abla görüşürüz.Tekrar hoşgeldin.:KK16:

Şimdi dinliyorum şarkıyı.:KK16:

Sağ ol Aslı'cım .Hoş sağlıklı günlerde hep birlikte olalım inş.

Dinle canım. Çok öpüyorum .Görüşürüz.:KK16:

Bu müteahhitlerin de bu derdi var işte.Adamlar için sorun yok da kadına dert.Yeni bir ev yaparlar hop oraya taşınalım.Başka bir yer yaparlar hop oraya:)

Aaaa kamera da vardı demek.:KK53:Yüzü görünmüyorsa bulamıyorlar tabi.Senetlere çare bulunur da gitti altınlar.:KK50:Anammm benim de bir iki altınım,bileziğim var öylece duruyor çekmecemde.Kapıyı kitleyip gidiyoruz bazen.İyi bir yere saklayayım bundan sonra.

Aman yavrum ortalarda bırakma sakın en olmadık bulunamayacak bir yere sakla. Yok anacım kilit falan dinledikleri yok hırsızların çelik kapının kilidini oymuşlar öyle de rahat hareket etmişler ki elleriyle koymuşlar gibi bulmuşlar . Neyse Allah hepimizi hırsızların şerrinden korusun . Kimsenin canını acıtmasın rabbim.

Bu arada çıkamadım halen buradayım.:KK9:

Hadi bu son öpücük .:KK54: Görüşmek üzere..

X